SKK ieguvusi prestižo Starptautiskās Skaistumkopšanas un kosmetoloģijas konfederācijas (CIBTAC) akreditāciju!

Uzņēmējas Marikas Ģedertes dibinātā Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža (SKK) ieguvusi prestižo Starptautiskās skaistumkopšanas un kosmetoloģijas konfederācijas (CIBTAC) akreditāciju, kļūstot par pirmo šādu kvalifikāciju ieguvušo estētiskās kosmetoloģijas izglītības iestādi Baltijā. CIBTAC diploms apliecina, ka SKK studenti saņem visaugstākā līmeņa praktiskās iemaņas, iegūst pilnīgu izpratni par nozari un ir kvalificēti darbam gan Latvijā, gan ārvalstīs.

cib8
«Skaistumkopšanas nozare nepārtraukti aug un attīstās, tādēļ arī skaistumkopšanas apmācību programmām jābūt konkurētspējīgām un jāatbilst ne tikai pašmāju, bet arī starptautiskā darba tirgus prasībām. Šī iemesla dēļ SKK papildus valstī akreditētajai programmai piedāvās studentiem apgūt arī starptautisko CIBTAC apmācību programmu, kas jau kopš 1977.gada nodrošina augstākā līmeņa speciālistus visā pasaulē,» stāsta Kosmetoloģijas koledžas dibinātāja un īpašniece Marika Ģederte.
CIBTAC jeb Starptautiskā skaistumkopšanas un kosmetoloģijas konfederācija piešķir vienu no prestižākajām kvalifikācijām estētiskās kosmetoloģijas jomā un lepojas ar starptautisku atzinību, nodrošinot augstākajiem standartiem atbilstošus absolventus. Konfederācija darbojas Britu skaistumkopšanas un kosmetoloģijas asociācijas paspārnē un šo programmu apgūst vadošajās estētiskās kosmetoloģijas izglītības iestādēs visā pasaulē. SKK ir pirmā Baltijā, kas studentiem sniedz iespēju vienlaicīgi ar nacionālo izglītības programmu apgūt CIBTAC apmācības programmu un saņemt CIBTAC diplomu, nodrošinot pilnvērtīgu izglītības atbilstību starptautiskiem standartiem.
«Starptautiska akreditācija uzliek atbildību, tā nav tukša skaņa, bet gan atbildība par kvalitāti, par programmas izstrādēm un piedāvājumu, par to, ka tam visam jābūt augstākā līmenī nekā līdzīgām mācību iestādēm vai apmācībām. Manā izpratnē starptautiska akreditācija ir kvalitātes zīmogs un arī liela atbildība gan Kosmetoloģijas koledžas pasniedzējiem, gan vadībai,» skaidroārste kosmetoloģe Irēna Kermen.
Katrs no CIBTAC kursiem ir izstrādāts, izmantojot ciešas attiecības ar valsts institūcijām un darba devējiem visā pasaulē, nodrošinot to, ka tie ir pielāgoti starptautiskās industrijas prasībām. CIBTAC kvalifikāciju ieguvušajiem absolventiem ir gan augsta līmeņa izglītība, gan praktiska pieredze, kam ir izšķiroša loma absolventu tālākajā profesionālajā darbībā. «Mūsu Baltijas reģiona kosmetologi, kosmētiķi un skaistumkopšanas speciālisti vienmēr skaitījušies pasaulē paši labākie. Starptautiska akreditācija to apstiprina dokumentāli – mums patiešām ir laba izglītības sistēma un šāda akreditācija nodrošina arī starptautisku prestižu. Augsta līmeņa profesionāļu pieejamība veicina arī pie mums plūstošu medicīnas un kosmētikas jomas tūrismu, turklāt tiem speciālistiem, kas vēlas strādāt ārzemēs, tiek dota iespēja šādai izaugsmei. Uzskatu, ka starptautiska akreditācija sniedz plašāku vērienu un plašāku starptautisko sadarbību, tieši profesionālā izaugsme ir tas, kas mums ir vajadzīgs,» stāsta Irēna Kermen.
Jau gandrīz 15 gadus SKK ir viena no vadošajām estētiskās kosmetoloģijas augstākās izglītības iestādēm Latvijā un Eiropā, piedāvājot iegūt pirmā līmeņa augstāko izglītību un ceturtā līmeņa profesionālo kvalifikāciju estētiskajā kosmetoloģijā. Turklāt tā ir viena no retajām estētiskās kosmetoloģijas izglītības iestādēm Latvijā, kas papildu nozares un profesionālajiem studiju kursiem sniedz iespēju apgūt vispārizglītojošo kursu ekonomikā, uzņēmējdarbībā, mārketingā un projektu vadībā, lai koledžas absolventi varētu ne tikai sniegt kvalitatīvus skaistumkopšanas pakalpojumus, bet arī vadīt paši savus uzņēmumus šajā nozarē.
«Mūsdienās konkurētspējīgai izglītībai ir nozīmīgi piedāvāt plašas iespējas studentu ieceru un mērķu sasniegšanai pēc studiju pabeigšanas. Koledžas absolventi vēlas ne tikai veiksmīgi sevi realizēt skaistumkopšanas un SPA centros Latvijā un ārzemēs, bet kļūt, piemēram, par semināru pasniedzējiem vai uzņēmējiem, kas dibina paši savus centrus. Kosmetoloģijas koledžā piedāvājam augsta līmeņa profesionālos studiju kursus, bet papildu tam iemācām studentiem noderīgas zināšanas ekonomikā, vadībzinātnēs un mārketingā, lai ar iegūtajām zināšanām ikviens varētu sekot savām ambīcijām un vēlmēm,» skaidro Marika Ģederte.

Leave a Reply

%d bloggers like this: