Uztura zinātņu doktora Dr. Pola Kleitona (Dr. Paul Clayton) lekcija „21.gadsimta uzturs kā nopietns drauds mūsu veselībai

Uztura zinātņu doktora Dr. Pola Kleitona (Dr. Paul Clayton) lekcija

„21.gadsimta uzturs kā nopietns drauds mūsu veselībai”

2016.gada 15.aprīlī no plkst.13.00-16.00

(angļu valodā ar tulkojumu uz latviešu un krievu valodām)

         Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē,Rīgā, Mūkusalas ielā 3

„Es uzskatu, ka ir iespējams palikt veseliem līdz pat sirmam vecumam, un novērst, stabilizēt vai pat pavērst pozitīvā virzienā daudzas hroniski deģeneratīvas saslimšanas. Visiem maniem pētījumiem un padomiem pamatā ir šis fakts. Ja ķermenis tiek nodrošināts ar pareizajām uzturvielām un dzīvesveidu, tas spēj pāDr Paul Clayton portraitrsteidzoši pašdziedināties un atjaunoties.

Zinātnei progresējot, mēs esam atklājuši, ka tik acīmredzami dažādām veselības problēmām kā  diabēts, artrīts, sirds slimības, hipertensija, infarkts un Alcheimera slimība ir vieni un tie paši cēloņi un līdz ar to arī iespējamie risinājumi. Turklāt šie cēloņi pārsvarā sastāv no dažādām vielmaiņas kļūdām, tiem nav viens iemesls. Tieši tāpēc uztura pieeja, kuras mērķis ir nodrošināt vispusīgu atbalstu organisma dabiskajiem dziedināšanās un atjaunošanās procesam, ir loģiska pirmā  aizsardzības līnija. Profilakse – uzturēt labu veselības stāvokli – ir prioritāte,” saka Pols Kleitons.

Viens no pasaules vadošajiem uztura zinātniekiem Dr. Pols Kleitons viesosies ar lekciju Rīgā un  dalīsies ar unikālu pieredzi, ko uzkrājis 45 gadu ilgā darbā. Lekcijas laikā iegūsiet izpratni par mūsdienu t.s. dzīvesveida slimību cēloņiem, to saistību ar uzturu un daudz noderīgas informācijas, kā to visu sabalansēt, lai iegūtu labu veselību ilgtermiņā. Lekcijas noslēgumā Dr.Pols Kleitons sniegs atbildes uz jautājumiem.

Vai vēlaties to dzirdēt? Tad iegādājieties biļeti tūlīt, jo vietu skaits ir ierobežots.

Dalības maksa par lekciju – 20 EUR. Cenā iekļauts tulkojums uz latviešu / krievu valodu)

Biļešu iegāde: http://ej.uz/dr-Pols-Kleitons

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: