ERASMUS+ ietvaros SKK viesojas Katovices, Polija, Medicīnas koledžas pārstāves.

ERASMUS+ programmas ietvaros Starptautiskajā Kosmetoloģijas koledžā no 2016.gada 7.aprīļa līdz 11.aprīlim viesojās sadarbības koledžas Silēzijas Medicīnas koledžas Katovicē (Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach) ,Polija, administrācijas pārstāves – Agnieszka Kaleta un Izabela Sohacka.

Tikšanās laikā Katovices medicīnas koledžas pārstāves tika iepazīstinātas ar Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas administrāciju, mācību spēkiem, kā arī ar piedāvāto studiju programmu. Dāmām bija iespēja piedalīties arī praktiskajās nodarbībās, iepazīties ar studentiem un sekot līdzi mācību procesam.

Mūsu kolēģes no Polijas dalījās arī ar savas koledžas darba pieredzi, piedāvātājām programmām un nākotnes redzējumu. Silēzijas Medicīnas koledžas Katovicē (Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach ) ir dibināta 2008.gadā un ir viena no pirmajām privātajām specializētajām medicīnas koledžām Polijā, kurai ir tādas pašas tiesības kā valsts izglītības iestādēm. Koledža nepārtraukti attīstās un piedāvā saviem studentiem mūsdienām atbilstošu medicīnas praksi, kas atbilst pašreizējām izglītības tendencēm gan Polijā, gan citur Eiropā. Koledža saviem studentiem piedāvā apgūt ne tikai Kosmetoloģiju un dažādus skaistumkopšanas kursus,  bet arī Dietoloģiju un kopš 2015.gada – Gastronomiju.

Koledžas  pārstāves piedalījās arī Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas rīkotajā Starptautiski zinātniski pētnieciskajā konferencē : ’’No pirmsākumiem līdz mūsdienām’’, kas norisinājās 2016.gada 8.aprīlī, BA Turība telpās. Kā atzīmēja kolēģes, tad viņu koledžā, šāda mēroga un formas konferences pagaidām vēl netiek rīkotas, un  izteica vēlmi arī savā koledžā rīkot šāda veida pasākumus.

Viesošanās laikā Poļu kolēģes iepazinās arī ar latviešu kultūru, izbaudīja dažādus nacionālos ēdienus, kā arī devās ekskursijā uz Jūrmalu.

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: