Labdarības akcija SAC ‘Zemgale’ 08.04.16.

2016. gada 8.aprīlī Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas studentes kopā ar mūsu lielisko docenti Baibu Grīnu devās uz Valsts sociālo aprūpes centru «Zemgale», kur kontrtenors Sergejs Jēgers kopā ar optikas studijas «Lonija» radītāju Loniju Kossoviču rīkoja atbalsta akciju aprūpes nama iemītniekiem.

Sergejs Jēgers  kopā ar Optikas studijas «Lonija»  radītāju Loniju Kosseviču, organizēja atbalsta akciju, kuras mērķis ir nodrošināt seniorus ar ikdienā tik nepieciešamajām optiskajām brillēm un saulesbrillēm. Atbalsta akcijas laikā tika sarūpētas 42 brilles, kuras tika atdāvinātas aprūpes nama iemītniekiem, lai tie spētu pilnvērtīgi baudīt ikdienu un aprūpes nama piedāvātās  atpūtas un izklaides iespējas.

Savukārt Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas studentes akcijas noslēguma pasākumā iepriecināja aprūpes nama iemītniekus un tā darbiniekus ar manikīra pakalpojumiem  un dienas make-up izveidošanu.

SAC  Aprūpes centrs atrodas, ļoti skaistā vietā Zemgalē, 6 km attālumā no Jelgavas. Savu darbību centrs uzsācis jau tālajā 1975.gadā kā veco ļaužu nams, bet 1998.gadā kļuva par Valsts sociālās aprūpes centru.  Aprūpes namā mitinās aptuveni 300 senioru.

Šāda veida akcija ļoti iepriecināja aprūpes nama ‘’Zemgale’’  iemītniekus, darbiniekus  kā arī koledžas studentes. Studentes atzīmē, ka šāda veida akcijas ir ne tikai lieliska iespēja uzlabot savas profesionālās zināšanas un iemaņas, bet arī darīt labu cilvēkiem, kuriem mūsu apkārtējo atbalsts tik ļoti nepieciešams ikdienā.

%d bloggers like this: