Atskats par kvalifikācijas eksāmenu!

2016.gada 1.un 2.jūnijā norisinājās Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas Valsts noslēguma pārbaudījumi – integrētais kvalifikācijas eksāmens.

Šajā reizē eksāmenu kārtoja 14 SKK studentes. Viņām bija jākārto gan teorijas tests ar 100 dažādas sarežģītības jautājumiem  par 3 gados apgūtajiem studiju kuriem, jāaizstāv kvalifikācijas darbs, kurā studentēm ir iespējas atspoguļot savas pētniecības prasmes. Šajā gādā bija tādi interesanti darbi, kā : “Ētikas pamatprincipi skaistumkopšanas speciālista profesijā”, “Striju estētiskais uzlabojums ar augļskābēm”,”Atoniskās ādas uzlabošana pielietojot ultraskaņas seruma metodi ievadīšanai”  un daudzi citi aktuālu tēmu darbi.

Eksāmena praktiskajā daļā studentes trīs stundu garumā uz klientiem demonstrēja savas iemaņas gan diagnostikā, gan masāžā, vaksācijā, sejas masku uzklāšanā, make-up izveidošanā u.c.

Eksāmena komisijā bija gan Latvijas Skaistumkopšanas asociācijas pārstāves, gan darba devēji.

Vienlaicīgi ar kvalifikācijas eksāmenu sešas studentes nokārtoja arī integrēto Skaistumkopšanas speciālista sertifikācijas eksāmenu, kas dod tiesības jaunajām kvalificētajām skaistumkopšanas speciālistēm, ārstniecības personām atvērt savus kosmētiskos kabinetus, praktizēt individuāli un vadīt citus skaistumkopšanas speciālistus, kuri nav nokārtojuši sertifikāciju.

Esam ļoti lepni un gandarīti par mūsu studentēm un veiksmīgi nokārtoto Kvalifikācijas eksāmenu!

 

%d bloggers like this: