Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas sadarbības partneri!

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža (SKK) ir viena no vadošajām koledžām Latvijā, kas piedāvā apgūt Skaistumkopšanas specialitāti, un iegūt 1.līmeņa augstāko izglītību.

Tāpēc rūpējoties par saviem studentiem un studiju kvalitāti, SKK vadība konkursa kārtībā ir izvēlējusies vairākus sadarbības partnerus, kuru zīmoli kopš 2015.gada septembra ir veiksmīgi integrēti studiju procesā. Par sadarbības partneriem konkursa kārtībā esam izvēlējušies: Mary Cohr (Francija) , BIODROGA (Vācija) , Dr.Grandel (Vācija), Sothys (Francija) , Bernard Cassière (Francija) , Beaute – Pacifique (Dānija) un Dr. Reanaud (Francija). 

            Studiju procesam ir izvēlēti zīmoli, kas piedāvā tikai profesionālu kosmētiku un kura ir dermatoloģiski testēta, un pilnībā droša lietošanai ikdienā. Esam izvēlējušies dažādu firmu kosmētikas līnijas, jo katrai no firmām ir sava specifika. Piemēram, BIODROGA systems ir izcila kosmētika, kuras sastāva pamatā ir dabīgas izcelsmes sastāvdaļas un ārstnieciskais termālais ūdens no Bādenes, Vācija. Savukārt BEAUTE PACIFIQUE  ir Dānijas augstākās efektivitātes kosmētikas izstrādātājs un ražo augstas iedarbības kosmētiku, kas ir izstrādāta apvienojot kosmētiku ar farmāciju. Tikmēr MARY COHR  ražotāji lielu akcentu liek uz to, ka kosmētiskie līdzekļi nesatur ne parabēnus, ne krāsvielas, ne modificētus augu ekstraktus, ne ķīmiskos filtrus.

Mēs uzskatām, ka jau studiju laikā ir nepieciešams strādāt ar profesionālu un daudzveidīgu kosmētiku ar mērķi panākt, ka studiju laikā un pēc koledžas absolvēšanas jaunie speciālisti ir elestīgi un spēj orientēties mainīgajā kosmētikas tirgū. Mēs vēlamies sniegt saviem topošajiem speciālistiem visu to labāko – tāpēc studiju laikā praktiskās nodarbības notiek mūsdienīgi iekārtotās telpās, kur ir visa nepieciešamā aparatūra dažādu sejas un ķermeņa procedūru veikšanai. Kā arī zināšanu papildināšanai koledžā bieži viesojas vieslektori, kas ir vadošie specialiāti ne tikai Latvijā, bet arī ārpus Latvijas robežām.

Esam gandarīti par līdz šim sasniegto! Un novēlam arī mūsu sadarbības partneriem, kā arī esošajiem un bijušajiem studentiem, nekad neapstāties pie sasniegtā un nezaudēt ticību saviem spēkiem!

%d bloggers like this: