Nāc sportot Eiropas Sporta nedēļā!

Eiropas sporta nedēļa 2016 tiek organizēta Erasmus+ sporta programmas ietvaros. Tā ir iniciatīva, ko Eiropas Komisija uzsākusi, lai veicinātu sporta un fiziskās aktivitātes popularizēšanu Eiropas Savienībā.

Eiropas Sporta nedēļas mērķis ir veicināt sportošanu un fiziskās aktivitātes un vairot izpratni par to daudzajām priekšrocībām. Nedēļa domāta ikvienam — neatkarīgi no vecuma, izcelsmes vai fiziskās sagatavotības. *

*Informācija ņemta no Latvijas Sporta federācijas padomes mājaslapas http://www.lsfp.lv/jaunumi/arhivs/86

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža arī šogad piedalās Eiropas sporta nedēļā! Tāpēc aicinām studentes piedalīties un nākt  22.septembrī plkst. 12:00 BA Turība pagalmā  uz vingrošanas nodarbību kopā ar mūsu lektori Rūtu Žagari!

Dresscode: ērts apģērbs!

 

sporta-nedela

%d bloggers like this: