Pirmo reizi tiks pasniegtas Gada balvas “Beauty Expert Award” Skaistumkopšanas speciālistiem kosmetoloģijā!

Balvas pasniegšanas ceremonija notiks pirmdien, 12.decembrī plkst. 19:00 Rīgas Latviešu biedrības namā. Tiks sadalītas balvas 8 nominācijās – Gada debija, Gada salons, Gada students, Gada inovācija, Gada meistars, Gada ieguldījums, Gada pasniedzējs, Mēdiju zvaigzne.

Skaistumkopšanas nozares Gada balva “Beauty Expert Award” būs pirmais šāda veida pasākums, ko organizē “Latvijas Skaistumkopšanas Speciālistu asociācija”. Pasākuma organizatori veidos šo pasākumu kā ikgadējo skaistumkopšanas nozares augstāko atzinību par sasniegumiem un ieguldījumiem nozares labā. Balvas nominantus ir izvirzījuši paši skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā. Ar izvirzītajiem finālistiem var iepazīties https://skka.lv/lssa-awards/nominanti/.

Balvas laureātiem pasniegs tādi Latvijā zināmi uzņēmumi kā skaistumkopšanas institūts “Liora”, SIA  “Poetica”, SIA “Concordia Cosmetics”, žurnāls Les Nouvelles Esthetiques, Skaistumkopšanas klīnika “Panacea Pro”, Galerija Baltik, SLA Paris un Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācija.

Skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā ir salīdzinoši jauna profesija, šiem speciālistiem ir augstākā iespējamā izglītība Latvijā. Speciālisti ir ne tikai sava aroda meistari, veicot sarežģītākās un inovatīvākās skaistumkopšanas procedūras, bet arī izglītoti uzņēmēji. Latvijā ir vairāk nekā 300 skaistumkopšanas speciālisti.

Pasākuma atbalstītāji ir Stenders, Amber Group, Magnolijas Zieds, Galerija Riga Art  – Karine Paronyanc, Anitra Bērziņa, Arbor Medical Korporācija, Amrita, La Carousell, GMT Beauty, Goldwell, Baltic Beauty Pro, Zephyr, Una Style, Firefly. Informatīvais atbalstītājs: TV Riga24.

Pasākuma organizators ir biedrība “Latvijas Skaistumkopšanas speciālistu asociācija”, kura ir dibināta 2008. gadā. Tās darbības mērķis ir veicināt skaistumkopšanas speciālistu kosmetoloģijā un citu skaistumkopšanas speciālistu profesionālo attīstību Latvijā un Eiropā.

Tuvāka informācija:

Sintija Verbele

marketings@skka.lv

beauty-expert-award

 

%d bloggers like this: