Starptautiskā sadarbība uzņem apgriezienus

Šī gada viena no prioritātēm ir starptautiskās sadarbības attīstība un priecājamies paziņot par jaunu sadarbību ar divām Kipras koledžām – CDA college un The Limassol College.

Maija vidū mūsu koledžas personāls dosies vizītē uz Kipru, lai tuvāk iepazītos ar koledžām, programmām un vienotos par personāla un studentu apmaiņu.

“Kipra, oficiāli Kipras Republika, ir salu valsts austrumu Vidusjūrā. Tā ir trešā lielākā sala Vidusjūrā pēc Sicīlijas un Sardīnijas.

Kipra ir trešā visvairāk apdzīvotā valsts Vidusjūrā un tā ir viena no populārākajām tūristu galamērķiem. 2004. gada 1. maijā Kipra kļuva par Eiropas Savienības dalībvalsti un 2008. gada 1. janvārī Kipras Republika pievienojās eirozonai.

Kipra ir trešā lielākā sala Vidusjūrā gan pēc platības, gan iedzīvotāju skaita. Lielākas par Kipru ir Itālijai piederošās salas Sicīlija un Sardīnija. Tā ir arī 81. lielākā salu valsts pēc platības pasaulē un 49. pēc iedzīvotāju skaita. Valsts izmēri ir 240 kilometri garumā un līdz 100 kilometriem platumā.” (Vikipēdija)

Avots: celojumubode.lv

 

%d