Tomas Bata Universitāte Zlin aicina mūsu koledžas studentes pavadīt ziemas semestri Čehijā

“Viena tikšanās klātienē ir daudz efektīgāka nekā 100 epasti”, tie šodien bija Zlin Tomas Bata universitātes pārstāvja vārdi. Un jāpiekrīt, ka patiesi. Sadarbība ar Zlin Tomas Bata Universitāti uzsākās pagājušā gada rudenī, kad arī tik noslēgts sadarbības līgums. Zlin pilsēta ļoti atšķirās no citām Čehijas pilsētām, tā atrodas pakalnā un pa visu pilsētu ir burtiski izkaisītas līdzīgas ēkas, kurās, kā izrādās, vēsturiski ir bijušas slavenā Bata kurpju ražotne, kurā strādāja 2000 darbinieku. Nu šobrīd pilsētā dzīvo ap 80.000 iedzīvotāju un milzu universitāte ar 5 fakultātēm un gandrīz tūkstoti darbiniekiem visur dominē. Vecās rūpnīcas telpas ir atjaunotas vai piebūvētas klāt jaunas, kas rada lielu kontrastu starp vēsturiskajām ēkām un mūsdienīgajiem risinājumiem.

Viens no vizītes iemesliem bija noskaidrot studentu studiju ielūguma, jau nākamajā mācību gadā, visas detaļas – lai iepazītos ar telpām, vidi, nosacījumiem un ielūkoties, tā sacīt, aiz atslēgas. Te nu ir vairākas bildes ieskatam…..

Atbildes vizītē Tomas Bata Universitātes pārstāvji pie mums dosies maija beigās. Savukārt mūsu koledžas pasniedzēji un Čehiju dosies Erasmus + mācīšanas mobilitātē jau oktobrī.

Ja ir interese studēt ziemas semestri (septembris – decembris) Zlin, Čehijā, lūdzu sakontaktēties ar marika/at/skk.lv

%d bloggers like this: