Intervija ar koledžas pasniedzēju Baibu Grīnu par sapņu piepildīšanu

…Tas bija brīdis, kad jāizšķiras pilnībā par profesijas maiņu, tas nav viegli, bet gribu iedrošināt- radikāli mainīt dzīvi, ir to vērts,  jo esmu pārliecināta- ja esi atradis savu īsto vietu- darbi iet no rokas un zvaigznes sakārtojas, lai notiek augšupeja. Un toreiz biju noformulējusi savas sajūtas,- domāju, ka būtu laba diriģente, taču mūzikā es būtu sasniegusi to, ko daudzi šajā jomā, bet kā grima mākslinieks no pirmā klienta jutu, ka man ir dota sensitīva izjūta, ka mans darbs un spējas cilvēkiem sniedz prieku un iedvesmu, pret to izturos ar atbildību, gandrīz vai misijas apziņu.

Bet šajā darbā sevi jāpierāda katru dienu no jauna- vai strādā pirmo dienu vai 20gadus- vēl jo vairāk, latiņa ir uzstādīta augstu, no tevis gaida kvalitāti, ja vakar izdevās perfekts grims, tas nenozīmē, ka šodien būs jāpieliek mazākas pūles….

Pilnu interviju ar Stilisti, permanentā grima un make up meistari, Starpatutiskās kosmetoloģijas koledžas lektori Baibu Grīnu lasiet jaunajā Les Nouvelles Esthetiques numurā.

%d bloggers like this: