Dērbijas Universitāte Apvienotajā Karalistē aicina mūsu koledžas absolventus turpināt mācības pēdējā bakalaura kursā

Sadarbība ar Dērbijas Universitāti (University of Derby) uzsākās tikai šo pavasari. Mēs atsaucāmies ielūgumam apmeklēt vienu no pilsētām Buxton, kurā atrodas tūrisma, labsajūtas un SPA, viesmīlības un pasākuma organizēšanas fakultātes.

Derbijas Universitāte ir ambicioza, novatoriska un mūsdienīga universitāte, kas orientēta uz reālās pasaules mācīšanos. Derbijas universitāte ieņem otro visbiežāk ieteikto Apvienotās Karalistes  universitāti. Strādājot ciešā sadarbībā ar nozari, universitātes absolventi ir ļoti pieprasīti darba tirgū.

Buxton mūs patiesi pārsteidza. Tā atrodas Anglijas vidienē nacionālā parka vidū, kādas stundas braucienā no Mančesteras. Buxton vēsturiski ir Anglijas vadošā SPA pilsēta un tāpēc arī likumsakarīgi, ka tieši šeit tiek apmācīti SPA menedžmenta topošie speciālisti. Pati universitātes ēka atrodas vēsturiskā celtnē, bijušajos zirgu staļļos.

Kā pierādījums tam, ka Derbijas universitātē māca viesmīlību, mēs tikām uzņemti visaugstākajā līmenī, jāsaka pat, karaliski.

Mūsu koledžas absolventēm ir vienreizēja iespēja iestāties pēdējā International Spa Management BSc (Hons) un Wellness Management BSc (Hons) kursā un gada laikā saņemt bakalaura diplomu. Par šo iespēju sīkāk mēs pastāstīsim Erasmus dienā 3.maijā plkst. 9:30.

 

 

%d bloggers like this: