Izmantojiet iespēju praktizēties Kanāriju salās, Maljorkā vai Marbellā Erasmus+ mobilitātes ietvaros

Iepazīties ar citu tautu kultūru, uzlabot angļu valodu, iemācīties spāņu valodu, apgūt jaunas zināšanas un prasmes, iegūt jaunu pieredzi – to nodrošina Erasmus+ studiju un prakšu mobilitātes.

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža ir noslēgusi vienošanos ar Spānijas darba un prakses apmaiņas aģentūru ( www.s-w-e-p.com). No prakses Kanāriju salās atgriezušās ir 2 studentes un šobrīd Marbellā atrodas 1 studente un Kanāriju salās – 2 absolventes un 1 studente.

Erasmus + stipendija vienam mēnesim Kanāriju salās/ Spānijā ir EUR 650/mēnesī + papildus stipendija, ko piedāvā konkrētā viesnīca*

Papildus priekšrocības:

 • Ēdināšanu un izmitināšanu nodrošina viesnīca;
 • *Papildus ikmēneša stipendija no 150-250 eiro;
 • Prakses periods vismaz 2 mēneši līdz 6 mēneši;
 • Prakses sākums jebkurā laikā;

Pirms prakses tiek izmaksāti 80% no kopējās līguma summas, pēc atgriešanās, nododot valodas atkārtotu testu un noslēguma atskaiti – atlikušie 20%.

Dalības maksa prakses konkrētajai aģentūrai ir 390 eiro (par praksi 3 mēnešiem) un pašam jāsedz lidojuma izmaksas. Sekmīgākajiem prakšu absolventiem šī dalības maksa tiek atmaksāta.

Dalībai Erasmus+ programmā var pretendēt SKK studējošie, kuri:

– ir izpildījuši SKK studiju programmu vismaz pirmā studiju gada (40 KP) apjomā;

– ir nokārtojuši akadēmiskās un finansiālās saistības noteiktajos termiņos;

– neatrodas studiju pārtraukumā;

– studējošie var piedalīties Erasmus+ programmas studiju un prakses mobilitātē vairākas reizes, nepārsniedzot 12 mēnešus. Studiju un prakses mobilitāti var īstenot vienlaicīgi.

– spēj komunicēt angļu valodā;

Vairāk: https://skk.lv/erasmus/pieteiksanas-2017-2019-gadam/

Darba apraksts

Prakses periods ir 2-6 mēneši. Tu iepazīsies ar daudziem pienākumiem, kas jāveic Spa & Wellness centrā, kā arī būsi kontaktpersona ienākošajiem klientiem. Galvenie pienākumi būs atkarīgi no konkrētās nozares. Tu varēsi mācīsieties no skaistumkopšanas speciālistiem, masieriem, frizieriem utt., kā arī pats būsi pilnībā atbildīgs par atsevišķu uzdevumu izpildi. Kopumā Tavs pienākums būs sniegt padomus un norādījumus par labsajūtas procedūrām un rūpēties par to, lai viesi justos komfortabli un relaksēti.

Tu strādāsi 40 stundas nedēļā ar divām brīvdienām. Viesnīca bez maksas piedāvā izmitināšanu un ēdināšanu, un Tu saņemsi kabatas naudu vismaz 150 eiro mēnesī.

Darba devēja prasības:

Tev jābūt atvērtai, sabiedriskai un komunikablai, kā arī jābūt vēlmei strādāt ar cilvēkiem, jo īpaši ar dažādu tautību cilvēkiem. Tev jāspēj droši runāt angļu valodā un ideālā gadījumā prast arī spāņu valodas pamatus, taču tas nav obligāti.

Pēc Tava pieteikuma saņemšanas, procedūra aģentūrā ir sekojoša:

 1. Ja Tavs CV atbilst mūsu prasībām, saņemsi reģistrācijas formu. Vari arī uzreiz reģistrēties šeit.
 2. Tu saņemsi reģistrācijas apstiprinājumu un mēs noorganizēsim Skype vai telefon-interviju.
 3. Mēs sazināsimies ar Tevi caur Skype, lai uzzinātu par Tavām prioritātēm, vēlmēm un cerībām sakarā ar gaidāmo praksi.
 4. Lai turpinātu procesu, Tev būs jāsamaksā priekšapmaksa 90 eiro apmērā.
 5. Pamatojoties uz Skype interviju un tavu kvalifikāciju, mēs sāksim piemeklēt Tavu ideālo prakses vietu un sazināsimies ar mūsu partneru viesnīcām.
 6. Mēs Tevi informēsim par atlasītajām prakses pozīcijām un viesnīcām. Ja tās Tevi neapmierinās, iespējams, varēsim turpināt meklēt alternatīvas.
 7. Pēc tam, kad apstiprināsi mūsu piedāvājumu, varēsi iegādāties lidojuma biļeti, un Tev būs jāapmaksā atlikusī summa 300 eiro (prakse līdz 6 mēnešiem) vai 400 eiro (vairāk kā 6 mēneši) apmērā.
 8. Nosūtīsim Tev viesnīcas prakses līgumu pa e-pastu.
 9. Mēs nodrošināsim informāciju par visu svarīgo (lidojumi, apģērbs, …) un palīdzēsim, ja nepieciešams. Tu vari ar mums sazināties 24 stundas diennaktī.
 10. Noslēgumā, sadarbībā ar Tavu viesnīcu, izsniegsim Tev viesnīcas parakstītu apmācību sertifikātu.

Vairāk informācijas par praksi www.s-w-e-p.com

Lai pieteiktos, sūtiet CV angļu valodā uz info@s-w-e-p.com

Ja ir kādi papildus jautājumi, rakstiet: marika@skk.lv

%d bloggers like this: