Sveiciens no Spānijas!

Mūsu nesenās absolventes Jana un Zane ir atsūtījušas mums sveicienu no saulainās Spānijas. Lūk, padalamies…..

“Ir jau pagājis mēnesis kopš mēs esam Erasmus+ mobilitātes ietvaros absolventu praksē, Spānijas pilsētā Marbella. Strādājam skaistā pieczvaigžņu viesnīcu tīklā Hotel Vincci Selectión Estrella del Mar 5*. No šīs viesnīcas 350 m attālumā, Vidusjūras krastā, atrodas viesnīcai piederošs Beach Club Estrella del Mar – nAmmu Areas SPA Vincci Hoteles. Tur arī pārsvarā strādājam. Beach Club ar SPA jau šeit atrodas 7 gadus, divos stāvos. Pirmajā stāvā atrodas  – Turku sauna, kontrastdušas, džakuzi, baseini ar aprīkotu hidroterapijas efektu, vingrošanas zāle, restorāns. Otrajā stāvā atrodas fitnesa zāle un 8 kabineti – 1 pāru masāžai, 1 ar burbuļvannu, 1 ar augstspiediena masāžas dušu, 2 parasti kabineti, 1 kabinets manikīram, pedikīram un vaksācijai, 1 paredzēts Thai masāžai un 1 atpūtas istaba, kur klienti atpūšas pirms un pēc procedūrām, iedzer tēju vai ūdeni un bauda fantastisku skatu aiz loga. Pie Beach Club ārā ir baseina zona ap kuru ir vienvietīgas vai divvietīgas pludmales gultas un konkrētas pludmales gultas jeb sunbeds atvēlētas tikai VIP klientiem ar īpašu piedāvājumu un servisu. Pie baseina ir  bārs un tālāk pludmales zona. Katru piektdienu, sestdienu un svētdienu te Beach Club skan dzīvā mūzika, bet darba dienās spēlē DJ. Noskaņa ārā pie Beach Club, gan iekšā, ir ļoti relaksēta, mierīga – bauda visām maņām, jo šeit piedomāts pie visa, lai cilvēki te justos labi atpūtušies. Kā arī šeit bieži tiek rīkotas kāzas un citi pasākumi.

SPA piedāvājumā ir daudzveidīgas sejas un ķermeņa procedūras, bet, lielākoties, klienti izvēlas tieši dažādas masāžas. Kabineti ir gaumīgi, patīkami smaržo,  ar pieklusinātu apgaismojumu un gar sienām katrā kabinetā spīd atšķirīgu krāsu gaismas, kas piešķir ļoti relaksētu noskaņu. Kā arī visā SPA skan mierīga mūzika.

Piedāvājumā ir ne tikai masāžas kabinetos, bet arī pie baseiniem. Viesnīcas āra masāžu piedāvājumā ir dažādas 20 min masāžas, uz kušetes zem skaistas nojumes (in haima with a bed – eng.),  un pie Beach Club āra masāžu piedāvājumā ir muguras masāžas speciālā, ērtā masāžas krēslā. Kā arī VIP klientiem, ja viņi iegādājušies īpašu Beach Club Full Experience piedāvājumu, bonusā ir 10 min roku vai 10 min sejas,galvas masāža tur pat ārā pie baseina, guļot pludmales gultā. Mums abām bieži nākas VIP klientiem veikt šīs 10 min masāžas.

SPA speciālistes mūs abas apmāca, kā procedūras veic tieši šeit un iegūtās prasmes pielietojam, strādājot ar klientiem. Noteikumi šeit stingri par visu,  sākot kā jāloka un kur jāliek dvieļi, kā jāsagaida klients un kas jāsaka kabinetā, kā arī beidzot masāžu. Kolēģi ļoti jauki, izpalīdzīgi un esam šeit ātri iejutušās, apguvušas svarīgāko, lai varētu te strādāt. Bet darba pienākumos SPA specialistēm nav tikai veikt procedūras klientiem, ir jādara daudz un dažādi darbi šeit, līdz ar to strādājam cītīgi un darba laikā apsēsties nav laiks, izņemot laikā, kad pusdienojam.

Kopumā esam ļoti apmierinātas, pilsēta un darba vieta skaista, katru dienu spīd saule, cilvēki mierīgi un jauki. Strādājam piecas dienas nedēļā, vai nu no 11:00 – 19:00, vai no 12:00 – 20:00 un reti no 10:00 – 18:00.

Brīvajās dienās atpūšamies – dodamies uz pludmali, vai dodamies aplūkot ko vēl un vēl šajā pilsētā. Citreiz aizbraucam uz citām Spānijas pilsētām ekskursijā, kā arī esam iepazinušās ar citiem praktikantiem no citām valstīm, kuri šeit arī atrodas Erasmus+ mobilitātes ietvaros, tad ik pa laikam atpūšamies kopā ar viņiem un kolēģiem.

Bez šaubām, redzēt kā kolēģi strādā citā valstī, iemācīties ko jaunu, un iepazīties ar jauniem cilvēkiem ir fantastiska iespēja. Paldies, Starptautiskajai Kosmetoloģijas koledžai! Ar sveicieniem no saulainās pilsētas Marbellas, Zane un Jana!”

%d bloggers like this: