Noslēgts sadarbības līgums ar lietišķo zinātņu augstskolu Slovēnijā

Mūsu sadarbības partneriem ir pievienojusies Lietišķo zinātņu augstskola (VIST) – augstākās izglītības un pētniecības iestāde, kas īsteno 1. un 2. līmeņa augstākās izglītības programmas kosmētikā un fotogrāfijā. Augstskola atrodas Ļubļanā, Slovēnijā.

VIST aktīvi veic dermokosmētiskos pētījumus, kur galvenā uzmanība tiek pievērsta produktu un procedūru ietekmei uz ādu.

Studiju programmas: 

Kosmētika (bakalaura grāds): 3 gadi, 6 semestri, 180 ECTS kredītpunkti

Moduļu studijas (bakalaura programmas daļas): Aromterapija, refleksoloģija, veselības aprūpe, dekoratīvā kosmētika, kosmētika un uzņēmējdarbība, pedikīrs un manikīrs

Kosmētika (maģistra grāds): 2 gadi, 4 semestri, 120 ECTS kredītpunkti

Kosmētikas bakalaura un maģistra programmas ir mūsdienīgas, uz zināšanām balstītas, praksē orientētas studiju programmas, kas ir unikālas Slovēnijai, un visā Eiropā ir tikai dažas salīdzināmas programmas. Programmas ir orientētas uz skaistumkopšanas terapiju un veselības aprūpi. Tās ietver dažādus kosmētikas un labsajūtas laukus, kā arī kosmētikas dizainu. Maģistra programma ir specializētāka, ietver īpašas tēmas par skaistumkopšanas terapiju, piemēram, pirms un pēc operācijas skaistuma terapiju, skaistumkopšanas terapiju īpašiem ādas stāvokļiem.

Fotogrāfija (bakalaura grāds): 3 gadi, 6 semestri, 180 ECTS kredītpunkti

Moduļu studijas (bakalaura programmas daļas): Reklāma un modes fotogrāfija, fotografēšanas tehnikas, mākslas fotogrāfija, multimediju fotogrāfija, žurnālistikas fotogrāfija

Fotogrāfijas bakalaura programma ir mūsdienīga, praksē orientēta studiju programma, kas pielīdzināma līdzīgām programmām visā pasaulē. Tā aptver plašu tēmu klāstu bakalaura studiju kursa līmenī, kurā ir plašs priekšmetu un specializāciju klāsts.

Tīmekļa vietne: http://vist.si/info_en.htm

%d bloggers like this: