CIBTAC eksāmens

Decembra beigās koledžā norisinājās CIBTAC eksāmens, tas ir izaicinājums ne tikai studentiem, bet arī administrācijai, jo tikai kopā mēs varam augt, pilnveidoties un sasniegt kvalitāti! Pie mums viesojās starptautiskā eksaminētāja Lynn Gregory.

 1. CIBTAC ir starptautiski atpazīts sertifikāts! Darba devēji visā pasaulē atpazīst CIBTAC un automātiski uztver to kā profesionalitātes garantu. Izvēlies un attīsti savu karjeru sev saistošākajā valstī.
 2. Kārtot CIBTAC eksāmenu iegūt vēlamo kvalifikāciju ir ērti! Ja esi Koledžas students, kursi jau ir integrēti studiju programmās un studiju noslēgumā ir iespēja izvēlēties:
  • Kārtot tikai Koledžas eksāmenu un iegūt nacionālo izglītības dokumentu, kas ir atzīts Latvijā un Eiropas Savienībā;
  • Kārtot Koledžas un CIBTAC eksāmenu un iegūt Koledžas un CIBTAC diplomu, kas ir atpazīts kā augstāko profesionālo standartu garants arī ārpus Eiropas Savienības
 3. CIBTAC- tā ir skaistumkopšanas nozarē atpazīta kvalitātes zīme! CIBTAC programmas nodrošina daudzpusīgu teorētisko bāzi un profesionālas praktiskās apmācības, kas nepieciešamas, lai sekmīgi uzsāktu darbu.
 4. CIBTAC eksaminācijas komisijā ir tikai pasaules labākie nozares eksperti! Viņi nodrošina palīdzību, padomus un ieteikumus, lai sagatavotos eksāmenam.
 5. Tikai neatkarīgs eksperts izvērtē CIBTAC eksāmenu rezultātus! Ikviens, kurš kārto eksāmenu var būt pārliecināts par rezultātu kredibilitāti.
 6. CIBTAC eksāmeniem ir demokrātiska cena! Tajā pat laikā tiek saglabāti augstākie apmācību un eksaminēšanas standarti, ko pieprasa augošās skaistumkopšanas nozares prasības.
 7. CIBTAC novērtē ikviena sasniegumus! Gan studentiem, gan darbiniekiem ir iespēja tikt apbalvotam par profesionālu darbu un sasniegumiem skaistumkopšanas nozarē prestižajā CIBTAC & BABTAC apbalvošanas ceremonijā, kas norisinās katru gadu.49467892_2157677070922331_153817446183075840_n

Nebaidies, no izaicinājumiem, tikai mēğinot un darot var sasniegt virsotnes!

%d bloggers like this: