Sveiciens no Lindas Butānes, kura šobrīd praksē atrodas Kempinski viesnīcā Austrijā

Kamēr kopš janvāra sākuma Austrijas kalnu kūrortpilsētās šobrīd nepārtraukti snieg, nelielā pilsētā Jochberg – Kitzbuhel, 5* viesnīcā Kempinski Hotel Das Tirol praksē atrodas mūsu studente Linda Butāne. Decembris Lindai bija saspringts, darba bija ļoti daudz, bet nu Linda ir atradusi laiku, lai atsūtītu mums sveicienu.

Šobrīd esmu pavadījusi 5 nedēļas praksē Austrijā, pilsētā Jochberg – Kitzbuhel. Šī ir neliela kūrorta pilsētiņa Alpu kalnos un strādāju 5* viesnīcā Kempinski Hotel Das Tirol. Viesnīcā ir 3600m² liels SPA centrs. Šeit ir 5 dažādas saunas, 3 baseini, vairākas relaksācijas istabas, spa kafejnīca, 3 spa suite nummuri, kuri pieejami īrei, lai baudītu netraucētu atpūtu privātā kompānijā. 

Pirmajās nedēļās notika apmācības ar SPA konsultāciju kompāniju Resense SPA kā arī ar Šveices kosmētiku Valmont.

Kopā ar treneri no Resense 4 dienu laikā apguvām Kempinski viesnīcām izstrādātas masāžas tehnikas, procedūru protokolus, apkalpošanas standartus. Savukārt ar treneri no Valmont pavadījām 2 dienas, izzinot uzņēmuma vēsturi, filosofiju, kosmētikas īpašības, kā arī tehnikas, strādājot ar šiem produktiem.

Ikdienā veicu visas SPA MENU piedāvātās masāžas un ķermeņa procedūras. Standarti paredz arī izzināt katra klienta veselības stāvokli, vēlmes, pievērst uzmanību problēmzonām, palīdzēt izvēlēties piemērotāko procedūru un sniegt rekomendācijas pēc tās. Tas pats attiecās arī uz sejas procedūrām – jānovērtē ādas tips un stāvoklis, jāizzina klienta vēlmes un jāizvēlas atbilstošie produkti. Pēc vajadzības veicu arī sejas mehānisko tīrīšanu un uzacu korekciju. Pēc procedūras sniedzu ieteikumus ne tikai produktu izvēlē, lai turpinātu kopšanu mājas apstākļos, bet dalos arī ar zināšanām par ikdienas ādas kopšanu, ieteicamajām procedūrām.

Šīs 5 nedēļas ir pagājušas ļoti ātri un darbs ir bijis ļoti intensīvs, it sevišķi Ziemassvētku un Jaunā Gada periodā. Lai gan darbs ir ļoti grūts un reizēm ir dienas ar 8 stundu pilnu pierakstu, neskatoties uz to ir ļoti daudz pozitīvu emociju. Viesnīcā ir daudz viesu no Vācijas un Austrijas, taču gandrīz visi runā arī angļu valodā, ir draudzīgi un saprotoši. Tā pat uz šo vietu dodas atpūsties ļoti daudz tūristi no Krievijas un Ukrainas – tas man ir liels plus, ka spēju ar viņiem sarunāties krievu valodā. Viennozīmīgi ļoti noder koledžā apgūtā profesionālā terminoloģija.

Tā pat arī kolēģi un pārējais viesnīcas personāls ir liela un draudzīga komanda. SPA centrā strādājošie kolēģi ir no Itālijas, Vācijas, Slovēnijas un Ungārijas, un tā ir lieliska iespēja izzināt arī šo valstu kultūru un tradīcijas. Tāpat arī dalīties ar savām tradīcijām un mudināt kādu dienu paviestoties arī mūsu skaistajā valstī un pilsētā. 

Šeir ir ļoti ērta starppilsētu satiksme ar vilcienu, tāpēc prakses laikā ceru arī atrast laiku doties uz tuvākajām Alpu pilsētām Šveicē, lielākajām pilsētām Austrijā un Vācijā.

Uz tikšanos aprīlī!

Ar sveicieniem no Austrijas, Linda.

%d bloggers like this: