Sveiciens no saulainās Tenerifes sūta Beate, kura tur atrodas prakses mobilitātē

“Šobrīd jau pusotru mēnesi atrodos saulainajā Tenerifē, kurortpilsētā Costa Adeje. Pilsēta ir diez gan neliela, bet pilna ar neskaitāmām 5 zvaigžņu viesnīcām un, protams, arī daudz tūristiem. Saule lutina katru dienu, un pa visu šo laiku, kopš šeit esmu ir bijušas 2 apmākušās dienas, kas ir ļoti patīkami.

Strādāju viesnīcu ķēdes Dream Hotels, 5 zvaigžņu viesnīcas Gran Tacande, spa Vitanova.  Spa sastāv no nelielas, bet labas sporta zāles, 7 masāžu kabinetiem ( 2 no tiem ir pāru masāžu kabineti, kur vienā ir arī vanna), frizētavu, peldbaseinu, 3 saunām, dažāda veida dušām un zemūdens masāžas baseiniem, kā arī ir iespēja izbaudīt džakuzī ārā. Spa piedāvā frizieri, manikīru, pedikīru, vaksāciju,dažādas  masāžas gan individuālās, gan pāru un arī dažāda veida sejas un ķermeņa procedūras, 

Pirmajā darba dienā man izradīja spa, parādīja kur dabūt dvieļus un visādus citus sīkos spa darbiņus, kuri man jāveic atkarība no tā cik daudz klienti pieteikušies uz procedūrām vai masāžām. Jau pirmajā dienā man bija masāžas klientiem. 

Pārsvarā klienti nāk pirms vai pēc spa apmeklējuma un parasti izvēlas parastu, relaksējošu masāžu, kuras ilgums ir 25min, 50min vai 80min. Vēl veicu muskuļu masāžu, kurā masāžu veic ar lielāku spēku, citreiz arī personīgo masāžu, kurā klients izsaka, kuru vietu vēlas kārtīgāk izmasēt. Esmu veikusi arī 3 sejas procedūras. Klienti arī bieži izvēlas rituālu ”Vitanova Secrets” kurā tiek veikts ķermeņa pīlings ar sāls skrubis un 50min relaksējoša masāža. 

Pieraksts ir ļoti neregulārs, ir dienas, kad darba ir vairāk, ir dienas, kad vispār nav masāžu vai procedūru un nākas veikt kabinetu tīrīšanu un citus spa darbus. Tāču kopš Valentīndienas visas dienas ir bijušas ļoti pilnas, kad dienā nākas izmasēt pat 7 – 9 klientus. 

Kolēģes ir ļoti jaukas un draudzīgas, arī spa vadītāja Monica Alonso ir ļoti jauka, pretīmnākoša, bet kā jau vadītājai pienākas – prasīga. Darba laikā, kas ir 8 stundas nevienā brīdī nedrīkst atslābt un sēdēt neko nedarot. Viesnīca arī nodrošina 5 spāņu valodas stundas, katru nedēļu vienu, kuras ir ļoti noderīgas, jo man iemāca frāzes, kuras teikt spāniski runājošiem klientiem, kas ir ļoti noderīgi, taču ir spāņu klienti, kuri saprot arī angliski, ja gadījumā īsti nevaru izteikties. Taču pārsvarā klienti ir tūristi, kuri runā angliski. Vienu reizi bija arī sieviete no Latvijas, kas bija ļoti patīkami, ka varu darba laikā nedaudz sarunāties ar kādu dzimtajā valodā. 

Viesnīcā ir vēl citi interni, taču tieši spa es esmu vienīgais interns. Kontakts man ir izveidojies tikai ar vienu meiteni, kura strādā recepcijā, taču dēļ atšķirīgajiem darba grafikiem īsti nesanāk laika satikties. Brīvdienas parasti izbaudu pie jūras sauļojoties vai staigājot pa pilsētu, jo šeit ir tiešām skaisti, taču nav pārāk daudz, ko darīt, jo šī ir kūrortpilsēta, kur cilvēki brauc sauļoties un neko nedarīt. 

Ar siltiem sveicieniem no Tenerifes”,
Beate

%d bloggers like this: