Hola no Spānijas!

Ar Spānijas darba aģentūru mums ir izveidojusies laba un ilgstoša sadarbība. Visi studenti, kuri ir interesējušies par iespējām praktizēt Kanāriju salās 5***** viesnīcu SPA centros, ir pieņemti darbā. Kā redzam atsauksmes, mūsu studentes ir atbildīgas, zinošas, profesionālas un ļoti pieprasītas, jo kompetences un zināšanas ir daudz augstākā līmenī nekā dienvideiropā kopumā.

Sveicienu esam saņēmuši no Alises, kura Spānijā praktizēja būdama studente un tagad arī kā nesenā absolvente. Mēs ļoti priecājamies par Alises panākumiem, jo Alisei ir piedāvāta patstāvīga darbavieta pēc prakses noslēgšanās.

Tā mums raksta Alise: “Hola!  Sveiciens no saulainās Tenerifes! Jau otro reizi izmantoju šo brīnišķīgo iespēju piedalīties ERASMUS+ programmā , tikai šoreiz mazliet citādā statusā – nu jau kā absolvente!   Šī gada 1.februārī sāku savu absolventa praksi viesnīcā La Plantancion Del Sur 5*. Salīdzinot ar viesnīcu , kurā strādāju iepriekšējās ārzemju prakses laikā, šai viesnīcai ir  izteikti augstāks līmenis , kas atspoguļojas gan interjera un vispārējā koncepta ziņā, gan pakalpojumu cenās.
Ņemot vērā savu iepriekšējā gada pieredzi, šogad man sokas daudz labāk, jo šajā laikā esmu uzkrājusi jaunas zināšanas par to, kāda ir SPA etiķete, kāda ir lietu kārtība lielajās SPA viesnīcās, kā arī droši varu apgalvot ka esmu apguvusi spāņu valodas pamatus, tādā veidā varu bez  satraukuma uzņemt spāņu viesus un veiksmīgi komunicēt ar viņiem. Manos darba pienākumos ietilpst ķermeņa kosmētiskas procedūras, masāžas, sejas procedūras un mazliet recepcijas pienākumi. Esmu priecīga, ka man ir dota iespēja izmēģināt savas spējas tik daudz un dažādos, bet tomēr saistītos laukos. Mans darba grafiks ir konstanti nemainīgs – piecas dienas nedeļā, astoņas stundas dienā.
Nobeigumā vēlos piebilst, ka nemazāk svarīga mana ERASMUS+ brauciena daļa ir vērtīgais brīvais laiks, kurš tiek izmantots jaunu vietu atklāšanai, cilvēku iepazīšanai, vietējo ēdienu nogaršošanai un tradīciju iepazīšanai!”


%d bloggers like this: