Beate Adlere dalās ar prakses pieredzi Tenerifē Erasmus mobilitātes ietvaros

“Erasmus+ prakses programmas ietvaros 2 mēnešus pavadīju saulainajā Tenerifē. Šeit strādāju 5-zvaigžņu viesnīcas ‘’Gran Tacande’’ SPA ar nosaukumu ‘’Vitanova”. SPA strādā visu nedēļu no 11-21, taču masāžas un procedūras sāk veikt no plkst. 12:00.(ar regime izņēmumiem) SPA atrtodas Tenerifes dienvidos, vienā no kūrortpilsētām – Kosta Adehe (Costa Adeje). Ikdienā lielāko laiku veicu ķermeņa relakšējošo masāžu, taču citreiz klienti izvēlējās arī rituālus ar ķermeņa skrubēšanu vai ietīšanu. Sejas procedūras veicu vien pāris reizes.

SPA ir bijis nesen atjaunots un ir patīkami atrasties jaunās, svaigās un modernās telpās.  

Darbā kolēģes bija ļoti jaukas un draudzīgas, taču brīvo laiku pavadīju viena pati, dodoties uz pludmali, staigājot pa pilsētu vai ejot uz lielveikalu. Šo divu mēnešu laikā pašu salu pārāk daudz neapskatīju, taču Kostu gandrīz jau zināju kā savus 5 pirkstus. 

Prakses beigās pie manis ciemos atbrauca draugs un pēc tam vēl nedēļu pavadījām Tenerifē un praktiski izbraukājām visu salu, jo tā ir tiešām neliela, no vienas salas gala līdz otram ir aptuveni 1h brauciens ar mašīnu. Apskatījam salas ziemeļus – Santa Krusu, La Lagunu, Anagas dabas parku un, protams, arī Teides vulkānu. 

Šis brauciens man bija emocionāli smags, jo emu cilvēks, kuram nepatīk būt vienam, taču tas noteikti palīdzēja man kļūt stiprākai, pārkāpt sev pāri un piepildīt sev veiktu solījumu – aizbraukt Erasmus (ko es biju nolēmusi darīt jau 1.kursā).  Esmu arī ļoti attīstījusies no profesionālās puses – zinu ko gribu un ko negribu darīt nākotnē. Esmu iemācījusies labāk strādāt ar klientiem, izzināt, ko viņi vēlas un vienmēr dot savu labāko sniegumu.

Noteiktu iesaku visām un visiem nopietni apsvērt domu par praksi ārzemēs, jo nekad nevar zināt, kas labs no tā izrietēs!”

%d bloggers like this: