Mūsu studentei panākumi masāžas čempionātā

28.martā Lietuvā norisinājās 8. Starptautiskais studentu masāžas čempionāts, kurā pirmo reizi piedalījās arī Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas 2. Kursa studente Alīna Barbaniška. Sīvā konkurencē Alīna tika atzīta par labāko nominācijā “Labākā ergonomika” un saņēma vērtīgas balvas no čempionāta organizatoriem, kā arī atzinīgus vārdus no starptautiskās žūrijas komisijas locekļiem. Sagatavoties čempionātam kā arī sacensību laikā Alīnu atbalstīja SKK pasniedzēja Gunita Vjatere un starptautiskās sadarbības koordinatore Elizabete Lībiete.

Alīna šobrīd studē Skaistumkopšanas speciālista programmas 2. kursā un par savu dalību čempionātā stāsta: “Nekad nebiju domājusi, ka kādreiz piedalīšos šādā konkursā, taču esmu ļoti priecīga, ka uzdrošinājos izkāpt no savas komforta zonas un izmēģināju ko jaunu. Emociju un iespaidu ir tiešām daudz! Pēc vakardienas sacensībām jūtos emocionāli uzlādēta, enerģijas pilna un gatava spridzināt tālāk. Tā bija milzīga pieredze un mazā uzvara pašai priekš sevis. Tādēļ vēlos iedrošināt arī citus studentus – noteikti izmēģiniet savus spēkus šāda vai cita veida konkursos, tā ir lieliska iespēja, atliek to vienīgi izmantot!”

Šogad čempionātā izlases kārtā piedalījās 13 studenti no tādām valstīm kā Polija, Lietuva, Spānija un Latvija. Dalībniekiem bija jāsagatavo 20 minūšu obligātā programma Klasiskajā masāžā un brīvas izvēles programma SPA masāžā. Čempionātā varēja piedalīties studenti vecumā no 18 līdz 30 gadiem, ar darba pieredzi ne ilgāk kā seši mēneši. Kopumā tika izvirzītas  trīs nominācijas: “Labākā ergonomika”, “Labākā klasiskā masāža” un “Labākā SPA masāža”, kā arī tika apbalvoti čempionāta pirmās, otrās un trešās vietas ieguvēji.

Čempionātu jau astoto gadu rīko SKK sadarbības partneris Lietuvā – Kauņas Lietišķo zinātņu universitātes Medicīnas fakultāte, un sacensībām tiek aicināti piedalīties studenti no partneru augstskolām, kuri apgūst fizioterapijas, skaistumkopšanas vai masāžu terapijas programmas.

%d bloggers like this: