Lieldienu sveiciens no studentēm, kuras praktizē Dērbijas Universitātē

Esam saņēmuši ne tikai skaistu Lieldienu apsveikuma kartiņu, bet arī sveicienu un Elīnas un Margaritas, kuras šobrīd atrodas Dērbijas universitātē praksē. Abas studentes būs atpakaļ maija beigās.

” Mīļi un pavasarīgi sveicieni no Anglijas!

Jau mēnesi, es un  Margarita, esam Erasmus praksē Anglijas vidienē -kalnainajā pilsētā Buxton, kur cītīgi apmeklējam lekcijas Derby universitātē. Pirmās nedēļas likās garas un grūtas, kaut arī tikai 2 stundu starpība organisms negribēja pierast pie laiku maiņas. Dzīvojam izīrētā dzīvoklī, kuru dalam vēl ar 3 citām Derby University studentēm. Ceļš no tā līdz skolas ēkai, kas, starp citu, saucas “The Dome” un kādreiz ticis izmantots kā zirgu stallis, tad māja trūcīgajiem, atrodas 20 minūšu gājiena attālumā.

Nu jau gan laiks “lido”, dienas paiet ātri. Brīvajā laikā abas esam krustu sķērsu izstaigājušas Buxton’as mazās, kalnainās ieliņas un parkus. Arī lielākajā daļā veikalos esam bijušas! Šeit ir skaisti. Pilsēta maza un tās iedzīvotāji ļoti draudzīgi. Arī universitātē pasniedzēji ļoti pretimnākoši un izpalīdzīgi.

Nenoliegšu, ka gan es gan Margarita ļoti ilgojamies pēc mājām, ģimenes un vienkārši mīļās Latvijas, taču doties Erasmus bija viena no labākajām izvēlēm, ko abas esam veikušas. Pieredze vienkārši neatkārtojama, jau pirmā mēneša laikā abas esam krietni uzlabojušas angļu valodas zināšanas, iemācījušās jaunas masāžas, un kustību tehnikas, ieguvušas jaunus draugus un iespējamos nākotnes sadarbības partnerus! Ne mirkli nenožēlojam, ka atbraucām un ar nepacietību gaidām, kādu pieredzi mums piedāvās atlikušais mēnesis, kuru pavadīsim praktiski darbojoties  SPA.

Uz tikšanos Latvijā! Elīna”

%d bloggers like this: