Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža saņem starptautisku nozares atzinību – prestižo CIBTAC gada balvu

Pagājušajā svētdienā CIBTAC un BABTAC balvu pasniegšanas ceremonijā Starptautiskā kosmetoloģijas koledža saņēma prestižo CIBTAC balvu kategorijā “Jaunais CIBTAC centrs 2019”. To pasniedza satriecošā Karolīna Hirona.

CIBTAC balva svin savu centru, pasniedzēju un studentu apbrīnojamo darbu un apņemšanos. Balvas iegūšana apliecina mūsu studentiem, ka mūsu pakalpojumi nozarē tiek atzīti par pirmklasīgiem. Citi šīs kategorijas finālisti ir Coco skaistumkopšanas koledža Īrijā un Tesio terapeitu akadēmija Japānā.

Ceremonija sekoja vienas dienas konferencei “Innovative Beauty”. “Izglītība, profesionalitāte un nozares attīstība ir mūsu organizāciju filozofijas centrā, un šis ir ideāls notikums, lai parādītu jauninājumus, pilnveidotu mūsu biedru prasmes un svinētu izcilību. Tā ir arī lieliska iespēja sadarbībai un tīkla izveidošanai starp nozares dalībniekiem,” CIBTAC. Abi pasākumi notika netālu no Londonas, viesnīcā “Castle Hotel” Vindzoras pilsētā.

Mēs esam strādājuši neticami smagi, lai nonāktu tur, kur esam. Balva pierāda, ka tas nav velti un nozare ir atzinusi un novērtējusi pūles uzlabot tik daudzus mūsu koledžas aspektus. Šāda atzinība ir neticami motivējoša, lai turpinātu darbu ar vēl lielāku aizrautību. Mēs ceram, ka tas arī motivēs vairāk studentus kārtot CIBTAC eksāmenus mūsu koledžā, zinot, ka eksaminācijas organizācija ir augsti novērtējusi mūsu sniegtās izglītības kvalitāti.

Vēlreiz paldies visiem darbiniekiem un studentiem, kuri katrs ir devuši ieguldījumu koledžas panākumos, un paldies visai CIBTAC komendai par pastāvīgo atbalstu, lielisko notikumu un, protams, brīnišķīgo balvu.

%d bloggers like this: