Apmeklējam Klaipēdas universitātes rīkoto starptautisko nedēļu

Starptautiskās ERASMUS+ mobilitātes programmas ietvaros piedalījos 13. starptautiskajā nedēļā, Klaipēdas valsts zinātņu universitātē (KLAIPEDA STATE UNIVERSITY OF APPLIED SCIENCES). Vizīte bija noorganizēta lieliski. Pirmais teikums, kurš ļoti iepriecināja pie sagaidīšanas no organizatoru puses: “Jūs esat no “Starptautiskās kosmetoloģijas koledžas?” Es atpazinu jūsu skaisto logo (uz manas žaketes) mums tas ļoti patīk!”

Pirmajā dienā mūs iepazīstināja ar universitāti, nedaudz iepazināmies viens ar otru, katram bija iespēja prezentēt un cienāt ar savas valsts nacionāliem gardumiem. Mums dziedāja Lietuviešu tautas ansamblis, un bija iespēja izkustēties un uzdejot lietuviešu tautas dejas. Vakarā, kopā ar gidu, devāmies ekskursijā pa pilsētu. Klaipēdā biju pirmo reizi, un man tā ļoti patika, maza, skaista, tīra pilsētiņa ar savu dzīves ritmu.

Nākamajā dienā noklausījos interesantu lekciju, kas tieši saistīta ar mūsu darba sfēru: “Cosmetics and health: Usage habits and its relation with side effects”. Lekciju vadīja lektore Judita Jonuševičiene ar kuru aprunājos un iepazinos nedaudz tuvāk pēc lekcijas. Vēlāk bija ekskursija pa universitāti, bija iespēja izbaudīt limfodrenāžas procedūru, kuru veica studentes. Vakarā izbaudījām fantastiskas vakariņas uz kuģa (Meridianas Tall Ship).

Pēdējā dienā apmeklēju vēl vienu interesantu lekciju – “Critical thinking” to lasīja lektors no Francijas Bertrand Malbreil. Prezentēju mūsu koledžu universitātes studentiem. Un noslēgumā apmeklējām delfināriju, kurš mani ļoti saviļņoja.

ERASMUS+ mobilitātes programma ir lieliska iespēja pārņemt ārzemju kolēģu labo praksi, gūt iedvesmu jaunām un radošām idejām, ko izmantot savā darbā, nodibināt kontaktus ar ārzemju kolēģiem, studentiem un vietējiem iedzīvotājiem. Tā ir iespēja iepazīt jaunas kultūras un trenēt svešvalodas prasmes.

– Ludmila Romanovska, Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas metodiķe

%d bloggers like this: