Noslēgts sadarbības līgums ar Biznesa augstskolu Turība

Lai sekmētu augstākās izglītības apguvi un mudinātu jauniešus turpināt studijas arī nākamajos līmeņos, 27. septembrī tiks parakstīts sadarbības līgums starp Biznesa augstskolu Turība un Starptautisko Kosmetoloģijas koledžu. Līguma noteikumi paredz, ka Kosmetoloģijas koledžas absolventiem tiks sniegta iespēja turpināt studiju procesu kādā no Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes bakalaura studiju programmām, uzreiz otrajā studiju gadā.

Parakstot līgumus, Biznesa augstskolas Turība rektors un valdes priekšsēdētājs Aldis Baumanis uzsvēra: „Esam ļoti gandarīti par noslēgto sadarbību ar Kosmetoloģijas koledžu un ceram, ka aizvien vairāk koledžas absolventu izvēlēsies turpināt studijas, iegūstot arī bakalaura un varbūt arī maģistra grādu.”

Savukārt uzņēmēja, Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas dibinātāja Marika Ģedarte norādīja, ka ”Nemitīga tiekšanās pēc izcilības un mūža izglītība nav tikai Kosmetoloģijas koledžas darbinieku un mācībspēku, bet arī absolventu vērtība. Liels prieks, ka noslēgtā sadarbība sniegs iespējas zināšanas un prasmes attīstīt jau bakalaura līmenī. Ikviens students, kurš pēc koledžas absolvēšanas izjutīs vēlmi turpināt iegūt izglītību, to varēs izdarīt kādā no Biznesa augstskolas Turība studiju programmām.”

Cieša un veiksmīga sadarbība ir viena no panākumu atslēgām, tāpēc šāds sadarbības līgums ievērojami  vienkāršos un paātrinās studentu iespējas iegūt augstāko izglītību. Izglītība ir vērtība, kas nenoveco, tāpēc iesākto ceļu ir vērts turpināt! Laba izglītība ir neatņemams elements veiksmīgas karjeras izveidē. Lieliski, ja cilvēki neapstājas pie sasniegtā un turpina izglītoties, iegūstot arvien jaunas un noderīgas zināšanas, kas vēlāk sekmēs ne tika viņu, bet valsts attīstību kopumā.

Pateicoties noslēgtajam sadarbības līgumam, Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas absolventi varēs uzsākt studiju procesu Biznesa augstskolas Turība Starptautiskā tūrisma fakultātes bakalaura studiju programmās jau tālākā posmā, nevis no pirmā studiju gada.

Avots: http://www.turiba.lv/lv/aktualitates/biznesa-augstskola-turiba-un-starptautiska-kosmetologijas-koledza-nosledz-sadarbibas-ligumu/3396/

%d bloggers like this: