“Gold Collagen” pārstāvji ar vieslekciju atklāj jaunākās tendences skaistumkopšanā

Pārstāvji no Gold Collagen – Paolo Geraci (Minevra Labs) – starptautiskās tirdzniecības direktors, Edgaras Banelis (Gopestetika) direktors, Jennifer Lozano (Minevra Labs) zinātniskā darbiniece iepazīstināja studentus ar jaunākajām tendencēm uztura bagātinātājos.

2011. gadā Apvienotajā Karalistē tika atklāts pirmais šķidrais skaistumkopšanas uztura bagātinātājs Pure Gold Collagen. Šobrīd Gold Collagen klāsts sastāv no vairākiem klīniski pārbaudītiem un zinātniski progresīviem skaistumkopšanas uztura bagātinātājiem ādai, matiem un nagiem, kā arī aktuāliem produktiem, kas risina dažādas ādas problēmas.

” Mūsu skaistumkopšanas līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir hidrolizēts kolagēns. Tas sastāv no maziem bioaktīviem peptīdiem, viegli uzsūcas un izplatās pa visu ķermeni caur asinsriti. Tas palīdz stimulēt jauna kolagēna, elastīna un mitruma veidošanos, saglabājot hialuronskābes molekulas, kas ir būtiski faktori jauna, veselīga izskata saglabāšanā. Mūsu šķidrumus var papildināt arī mūsu apkopes programmas GOLD COLLAGEN DEFENCE vai mūsu GOLD COLLAGEN HYDROGEL MASK tūlītējam jauneklīgam mirdzumam”, tā par produktiem stāsta oficiālais Baltijas izplatītājs “Gopestetika”. Vairāk par pašu produktu var uzzināt www.gold-collagen.lv

%d bloggers like this: