Aizvadīti valsts un starptautiska mēroga eksāmeni

Nupat aizvadīts ļoti satraucošs laiks – Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas gandrīz absolventes kārtoja valsts kvalifikācijas eksāmenu, kas ietver kvalifikācijas darba aizstāvēšanu, teorijas testu un praktisko uzdevumu izpildi sejas un ķermeņa procedūrās, kā arī starptautisko CIBTAC eksāmenu sejas procedūrās.

Valsts kvalifikācijas eksāmenu komisijas priekšsēdētāja, ārste, dermatoloģe Ingrīda Rītiņa, atzinīgi novērtēja, ka studentu zināšanu un prasmju līmenis ir audzis. Studentes demonstrēja izcilību pētniecībā, teorijā un praktikumā.

CIBTAC eksāmenu pieņēma Nichola Sackley, eksaminētāja no Apvienotās Karalistes ar 22 gadu pieredzi skaistumkopšanas jomā. Arī viņa pozitīvi vērtēja koledžas ieguldījumu studentu sagatavošanā un studentu profesionalitāti. Vērot eksāmena procesu ieradās arī partneri no SMK universitātes Lietuvā, kosmetoloģijas programmas vadītāja Sabina Repčenkienė un koordinatore Jovita Mikulėnaitė. Esam atvērti dalīties labajā praksē, lai arī ārvalstu partneri varētu veiksmīgi noorganizēt savus pirmos eksāmenus.

Nu atliek vien gaidīt CIBTAC eksāmena rezultātus un gatavoties izlaiduma ballītei 14.februārī!

%d bloggers like this: