Ārstnieciskās masāžas studenti piedalās starptautiskā olimpiādē

SKK Ārstnieciskās masāžas programmas studenti  Dana Karlsberga un Andris Ļaksa no 27. līdz 28. februārim piedalījās 4. Starptautiskā studentu olimpiādē “Masāžas prasmes”, ko organizēja Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža.

Koledžas topošajiem masieriem šī bija pirmā reize, piedaloties un pārstāvot Starptautisko Kosmetoloģijas koledžu masāžas prasmju olimpiādē.  Pēc saspringtām divu dienu sacensībām, mūsu studenti olimpiādē ieguva nominācijas “Plastiskākās rokas” (Dana Karlsberga) un “Spēcīgākais satvēriens” (Andris Ļaksa).  Kā atzina žūrijas komisijas pārstāvji, tad konkurence esot bijusi ļoti sīva, un dalībnieku rezultāti  kopvērtējumā esot atšķīrusies vien par dažiem punktiem.

Olimpiādē kopumā piedalījās 14 studenti no 10 dažādām mācību iestādēm, pārstāvot  Latviju, Lietuvu un Čehijas Republiku. Olimpiāde  notika angļu valodā,  un  tā sastāvēja no trīs daļām – teorijas, praktisko iemaņu pārbaudes klasiskajā masāžā un praktisko iemaņu pārbaudes izvēles masāžā.

Žūrija dalībniekus vērtēja  tādās kategorijās kā “Labākais teorijā”, “Labākais klasiskajā masāža” “Labākais izvēles masāžā”, “Labākā ergonomika”, “Estētiskākā darba vide” u.c.

Rakstu sagatvoja Gunita Vjatere, SKK lektore

%d bloggers like this: