Aktualitātes par attālinātajām studijām Starptautiskajā Kosmetoloģijas koledžā

Šobrīd noris intensīvs administrācijas un pedagogu darbs, lai nodrošinātu attālinātās studijas.

Visi studiju materiāli tiks ievietoti pakāpeniski. Video lekcijas varēs noskatīties sev ērtā laikā, bet testus pasniedzējam ir iespēja pievienot ar laika limitu atbilstoši lekciju grafikam.

Lūdzam studentiem sekot līdzi infomācijai Moodle un e-pastos. Ja studentiem, pedagogiem vai citām ieinteresētajām pusēm rodas kādas neskaidrības vai tehniskas problēmas, lūdzam sazināties elektroniski.

  • Par studiju kursu saturu, materiāliem, testiem utt. komunicēt ar katru pasniedzēju individuāli. Kontakti: https://skk.lv/par-mums/docetaji/
  • Par praksi sazināties ar Danu Dimanti dana@skk.lv
  • Ja Moodle nav pieejams kāds kurss, jautāt Diānai Tuleveitei diana@skk.lv . Par citiem tehniskiem jautājumiem sazināties ar Elizabeti Lībieti elizabete@skk.lv vai Ilzi Blūmu ilze@skk.lv .
  • Par visiem citiem jautājumiem rakstīt Diānai Tuleveitei diana@skk.lv , kas jautājumu novirzīs kompetentajam darbiniekam.

Higiēnas kursu un solāriju kursu sertifikātu oriģinālus šobrīd nevarēs saņemt. Nepieciešamības gadījumā kopijas varam nosūtīt elektroniski. Jautāt Ludmilai Romanovskai ludmila@skk.lv .

%d bloggers like this: