Mēs tiksim ar to galā…

Astronomiskais pavasaris ir pienācis, bet šoreiz citādāks. Šādu pavasari mēs neviens negaidījām. Vairāk kā jebkad, saprotam, ka veselība ir vissvarīgākā. Vienā dienā tika apturēts ātrvilciens, pa kuru traucāmies pa savu dzīvi.

Jau zināms teiciens apstiprina, ka dzīve sākas tur, kur beidzas komforta zona. Šobrīd visi esam jaunā situācijā, kad ir jāmācās strādāt un pieņemt lēmumus attālināti. Tas, protams, visiem rada jaunus stresus, bet ar tiem agri vai vēlu tiksim galā. Spēt dienas laikā pārslēgties uz jauniem risinājumiem, transformēties un saglabāt darba nepārtrauktību – ir bijis lielākais mūsu koledžas pagājušās nedēļas izaicinājums. Saglabāt iekšējo mieru, ticēt mums, ir mans aicinājums ne tikai koledžas pedagogiem, bet arī studentiem un personālam. Sniegt atbalstu studējošajiem un meklēt jaunus risinājumus, kā šo ārkārtas stāvokli valstī pārdzīvot, lai nodrošinātu studiju procesa nepārtrauktību, ir mūsu šī brīža prioritāte. 

Es no visas sirds pateicos savai profesionālajai komandai un pedagogiem, kuri operatīvi ir spējīgi rīkoties šajā krīzes situācijā. Paldies studentiem, kuri pārslēdzās no klātienes studijām uz online vidi. Mēs mācāmies kopā ar jums. Mēs tiksim ar to galā!

Novēlot visiem veselību un dzīvesprieku,

Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas dibinātāja un valdes locekle,

Marika Ģederte

%d bloggers like this: