“Dubults neplīst” – piesakies divatā (sieviete+vīrietis) un maksā tikai par vienu. Aicinām puišus pieteikties kosmetoloģijas studijām

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža, izstrādājot savu Ilgtspējas stratēģiju, vadās pēc ANO Ilgtspējīgās attīstības mērķiem (The Global Goals for Sustainable Development). “Kvalitatīva izglītība” ir viens no mērķiem, kura sasniegšanā esam apņēmušies aktīvi piedalīties. Šī mērķa  viens no apakšpunktiem paredz līdz 2030.gadam izskaust dzimumu atšķirības izglītībā, līdz ar to uzsākam pilotprojektu “Dubults neplīst”, kurā aicinām studijām pieteikties divatā – vīrietis un sieviete (nav jābūt pārim) un maksāt par tikai par vienu.

Pie mums studē pamatā tikai sievietes. Pa šiem gadiem estētiskās kosmetoloģijas programmu pie mums ir absolvējis tikai viens vīrietis, ar kuru mēs ļoti lepojamies. Viņš ir veiksmīgi ir atvēris savu salonu Anglijā un dod arī mūsu praktikantiem iespēju iziet praksi pie sevis. Pasaules tendences liecina to, ka aizvien vairāk studējošie kosmetoloģijā kļūst arī vīrieši. Un mēs vēlamies būt pirmie, kuri sniedz šo iespēju un maina stereotipus un sabiedrības domāšanu arī Latvijā. Jāpiebilst, ka interese par absolventiem – vīriešiem ir ļoti liela no darba devēju puses, tāpēc mēs ticam, ka, ja grupā būs vairāki studenti – vīrieši, būs vieglāks ceļš uzsākams kopā.

Mēs neredzam nevienu objektīvu iemeslu, kāpēc kosmetoloģijā vīriešu nevarētu būt vairāk. Profesija un studijas Starptautiskajā Kosmetoloģijas koledžā ir līdzvērtīgi izaicinošas visiem, neatkarīgi no dzimuma. Ir jāspēj apgūt sarežģīti medicīnas priekšmeti, jāprot veidot kontakts ar klientu, citām procedūrām nepieciešama uzmanība un precizitāte, citām, piemēram, masāžām – fizisks spēks. Mēs iestājamies par to, ka katram rūpīgi jāizvēlas profesija, ņemot vērā savus talantus un intereses, neļaujot dzimumu stereotipiem ietekmēt šo lēmumu. 

Uzzināt vairāk par uzņemšanu

%d bloggers like this: