Kosmetoloģijā arī vīrieši | Erasmus+ studenti devušies mājās

2019./2020. studiju gada pavasara semestrī Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas studentu pulku bagātināja divi Erasmus+ studenti, Vladimirs no Polijas un Marija no Grieķijas, kā arī Erasmus+ praktikante Svitlana no Polijas.

Svitlana absolvēja PWSTE Polijas valsts augstskolu 2019.gada vasarā un šī gada ziemā izmantoja Erasmus+ piedāvāto iespēju doties absolventu praksē, izvēloties mūsu koledžu. Svitlana bija ne tikai labs palīgs SKK administrācijai, bet arī pilnveidoja savas profesionālās prasmes, apmeklējot studiju kursus dažādās kosmētiskajās procedūrās.

Vladimirs ir šīs pašas augstskolas students, kurš pēc savu kolēģu, 2018./2019. studiju gada Erasmus+ studentu Annas un Olesijas, atsauksmēm izvēlējās semestri pavadīt Starptautiskajā Kosmetoloģijas koledžā. Tāpat kā starp mūsu Estētiskās kosmetoloģijas studentiem, arī Polijā viņš savā programmā ir vienīgais vīrietis. Viņaprāt, tik maz vīriešu izvēlas šo profesiju, jo uztraucas, ka viņus nosodīs, taču pats ir spēris šo soli, jo skaistumkopšanas nozare ir ļoti interesanta. Puisis gan atzīst, ka ķīmija ir priekšmets, kas sagādā galvassāpēs, taču kaut kā jau tiek galā. Vladimira dzīvesprieku kursa biedri un lektori sajuta katrā nodarbībā.

Marija ir apņēmīga studente no “West Attica” augstskolas Grieķijā, ar kuru Starptautiskajai Kosmetoloģijas koledžai pavisam nesen ir izveidojusies cieša sadarbība. Marija mūs iepriecināja ar savām izcilajām angļu valodas prasmēm un zinātkāri.

%d bloggers like this: