Atvainojamies un pārtraucam akciju “Dubults neplīst”

Saskaņā ar mūsu stratēģiskajiem un ilgtspējas mērķiem, mēs ļoti vēlamies kosmetoloģijas studijām piesaistīt vīriešus un meklējam dažādus ceļus, lai iedrošinātu viņus studijām, kā rezultātā izveidojām akciju “Dubults neplīst”. Tomēr mūsu studenti šajā akcijā saskatīja nevienlīdzīgu attieksmi, par ko mēs vēlamies atvainoties.  Viena no mūsu koledžas vērtībām ir sociālā atbildība, kas nozīmē, ka ievērojam cilvēktiesības, rūpējamies par vidi, kurā dzīvojam, un izturamies godīgi pret visām ieinteresētajām pusēm. Mums ļoti žēl, ka šī aktivitāte kādu aizskāra, un esam nolēmuši to pārtraukt. 

Kaut arī pārtraucam akciju “Dubults neplīst”, mēs joprojām ticam, ka dzimums nedrīkst būt šķērslis profesijas izvēlē. Arī ANO globālie ilgtspējas mērķi paredz līdz 2030.gadam izskaust dzimumu atšķirības izglītībā. Šogad mūs vēl vairāk iedvesmo arī projekta “Dažādības veicināšana” devīze “Spēj viņš – spēj viņa, spēj viņa – spēj viņš”.

Pasaulē jau ir daudz piemēru, kur vīrieši izvēlējušies profesiju skaistumkopšanā un guvuši panākumus. Arī friziera un vizāžista profesijas agrāk asociēja tikai ar meistarēm-sievietēm, taču tagad vīrietis vairs nav nekāds pārsteigums. Mūsu koledžas pieredzē šādi piemēri ir divi. Viens no tiem absolvents Vilnis, viņa pieredzes stāstu vari izlasīt šeit. Otrs – Erasmus apmaiņas students no Polijas, kurš pie mums mācījās pavasara semestrī. Tāpat kā starp mūsu Estētiskās kosmetoloģijas studentiem, arī Polijā viņš savā programmā ir vienīgais vīrietis. Viņaprāt, tik maz vīriešu izvēlas šo profesiju, jo uztraucas, ka viņus nosodīs, taču pats ir spēris šo soli, jo uzskata, ka skaistumkopšanas nozare ir ļoti interesanta. 

Lai turpinātu mūsu stratēģisko un ilgtspējas mērķu sasniegšanu, vienlaicīgi atbalstot esošos studentus, vēlamies piedāvāt jaunu iespēju – saņemt 30% atlaidi atlikušajai studiju maksai, ja tiks piesaistīts vīriešu kārtas pārstāvis. Atgādinām, ka uzņemšana Estētiskās kosmetoloģijas programmā norit vēl līdz 13.augustam. 

%d bloggers like this: