Marika Ģederte piedalās Future Heroes projektā kā mentore

Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā uzsāk īstenot jaunu līderības, uzņēmējdarbības un izaugsmes programmu Future Heroes ar moto – Veido nākotni pati!

Future Heroes programmas galvenais mērķis ir izglītot 13-17 gadus vecas jaunietes – nākamās līderes un pārmaiņu veidotājas, stiprinot viņās pašapziņu, empātiju, izturību un attīstot tādas dzīvei nepieciešamās prasmes kā komunikācija, sadarbība, vadība, uzņēmējdarbība, finanšu, digitālā un mediju pratība.

Lai liktu lietā apgūtās prasmes un apliecinātu vēlmi būt pārmaiņu veidotājām, meitenes īstenos dažādus sociālos un uzņēmējdarbības projektus pieredzējušu mentoru vadībā, starp kuriem arī Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas dibinātāja un valdes priekšsēdētāja Marika Ģederte:

Ar šodienas acīm raugoties, ja man būtu blakus kāds, uzsākot uzņēmējdarbību, kurš man dotu padomus finansēs, kā rīkoties krīžu gadījumos, palīdzētu izstrādāt stratēģiju un izveidot manu izaugsmes programmu, sniegtu padomus, kā noturēt un attīstīt savu komandu, izprast nodokļus un būt radošam un inovatīvam, kā piesaistīt klientus, sniegtu atbalstu nepopulāros lēmumos, es būtu ieekonomējusi vairākus miljonus eiro un ieguldījusi tos lietderīgāk un sasniegusi ātrāk savus mērķus.

Kas tad ir uzņēmējdarbības mentors? Tas ir pieredzējis, zināšanas uzkrājis uzņēmējs, kurš palīdz attīstīt jaunajam uzņēmējam savu darbību un orientēties biznesa vidē. Es teiktu, uzticības persona jaunajam uzņēmējam, kurš ļauj jaunajiem uzņēmējiem ātrāk un veiksmīgāk pārvarēt iesākuma šķēršļus. Cilvēks, kurš palīdz saskatīt uzņēmēja apslēptos talantus un realizēt savu potenciālu. Cilvēks – iedvesmotājs.

Marika Ģederte

Marika Ģederte mentoringa atbalstu  jaunajiem uzņēmējiem sniedz vairāk kā 8 gadus, joprojām ir mentore biedrībā “Līdere”, Turība business HUB un Erasmus + jaunajiem uzņēmējiem. Pieredzes nodošana, iedvesmošana un atbalsts ir svarīga daļa no pašizaugsmes. 

2020. gada 20. decembrī ASV iznāks kanādiešu biznesa līdera Brian Tracy grāmata “The Secret To Wealth, Volume 3”, kurā arī Marika Ģederte kopā ar citiem autoriem dalīsies ar savu mentoringa pieredzi un apkopotajiem ieteikumiem. Brian Tracy ir sarakstījis vairāk kā 90 grāmatas, no kurām 24 ir bestselleri, ierakstījis vairāk nekā 300 audio un video programmas, kā arī vadījis seminārus vairāk nekā 60 pasaules valstīs. 

%d bloggers like this: