Tiek noslēgts sadarbības līgums ar SIA “Rīgas Meži” par kopsadarbību Ēbelmuižas parka ainaviskās vērtības papildināšanai – purpura krāsās ziedošo augu grupu iestādīšanu

Zaļāka planēta un vides ilgtspēja, ir viens no Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas stratēģiskās attīstības mērķiem un arī viena no uzņēmuma vērtībām – būt sociāli atbildīgiem. Lai to īstenotu, ir uzsākta kopsadarbība ar SIA “Rīgas Meži” par Ēbelmuižas parka ainaviskās vērtības papildināšanu, kā arī izglītojošu dārzkopības stādījumu izveidi.

Viens no Rīgas senākajiem muižu parkiem – Ēbelmuižas parks atrodas Ziepniekkalna centrā starp Graudu, Zaļenieku, Ēbelmuižas un Valdeķu ielām, ar kopējo platību 9,3 ha. Parka austrumu daļā aug ozoli, no kuriem viens atzīts par Pārdaugavas brangāko – ar apkārtmēru 5,6 metri.

Sadarbības mērķis ir izveidot purpurkrāsas augu apstādījumus Ēbelmuižas parkā, kuri priecēs visu cauru gadu ne tikai Rīgas un Latvijas iedzīvotājus, bet arī nākotnē – tūristus. Tiks radīta vide, kur varēs doties atpūsties, fotogrāfēties un pavadīt laiku kopā ar draugiem un ģimeni. Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža par godu katram jaunajam studentam šogad iestādīs 90 ceriņus. Kopīgajā projektā piedalīsies arī biznesa augstskola “Turība”, kura stādīs purpura krāsas toņu sīpolpuķes un pirmais stādīšanas pasākums norisināsies 30.septembrī.

%d