Staigāšanas izaicinājums #esivesels #esiaktīvs studentiem un personālam

Tā kā koledža atbalsta veselīgu un aktīvu dzīvesveidu arī ikdienā, esam izveidojuši staigāšanas izaicinājumu, kurš sāksies 1.februārī un turpināsies visu februāra mēnesi. Tas ir ne tikai studentiem, bet arī visam koledžas personālam. Izaicinājuma laikā būs arī daži video uzdevumi, lai pastaigas būtu interesantākas (video uzdevumi tiks izvietoti koledžas Instagram kontā vai Facebook kontā). Min. km dienā ir 3, maksimālie – 20 km. Uzskaitītas tiek tikai GPS pastaigas.

Un kas ir izaicinājums bez balvām? Esam sagatavojuši 4 naudas balvas – trīs balvas pirmajām trijām vietām un 1 balvu izlozēsim no visiem dalībniekiem (no 4.vietas līdz dalībniekam, kurš 28 dienās būs veicis vismaz 84 km). Balvas attiecas tikai uz koledžas personālu vai studentiem, to identitāti pārbaudīsim pie balvu pasniegšanas.

  1. vieta – EUR 200
  2. vieta – EUR 100
  3. vieta – EUR 50

Pieteikšanās izaicinājumam : https://ej.uz/esiveselsunaktivs Vai: Challenge Code: BQV1181, ja jau izmanto Pacer aplikāciju.

Informatīvi par tehniskām lietām:

  1. Uzsākot pastaigu, piespiest aplikācijā redzamo “kediņu” un GPS, izvēloties Walk vai Run, tad nospiest Start. Pēc pastaigas, nospiest Finish un Save Activity.
  2. Pacer aplikācija ir draudzīga Iphone telefonu izmantotājiem, pārējiem telefonu modeļiem tehniski jāveic būs pāris darbības, ja neredzēsim Jūsu ikdienas pastaigas (ar katru sazināsimies).
  3. Pārliecinaties, ka jūs savas pastaigas redziet publiski, tām būtu jāizskatās sekojoši (lai soļi ir atbilstoši noietiem vai noskrietiem km). Orientējoši vienā stundā var noiet 4-6 km, atkarībā no ātruma. Izaicinājumā ātrumu neņemam vērā. Var arī skriet.

4. Pat, ja kāds dienā noskries vai noies vairāk kā 20 km, aplikācija tāpat ieskaitīs tikai 20 km.

Ja ir jautājumi un neskaidrības, rakstiet Marikai Ģedertei uz Facebook Messanger vai Instagram.

Veiksmi visiem izaicinājumā,

Un atceramies, ka:

%d bloggers like this: