Aicina pieteikties bezmaksas kursam “Cilvēka potenciāls. Enerģija. Prāts. Ķermenis.”

Lai sniegtu iespēju attīstīt personību un sekmēt profesionālo izaugsmi, kā arī aicinātu ielūkoties tēmās, kas saistītas ar veselīgu uzturu, pilnvērtīgu dienas ritmu un psihosomatisko veselību, Biznesa augstskola Turība (Starptautiskā tūrisma fakultāte) sadarbībā ar Starptautisko Kosmetoloģijas koledžu aicina pieteikties kursam “Cilvēka potenciāls. Enerģija. Prāts. Ķermenis.”, kas kopumā ietvers 24 lekcijas par dažādām tēmām.

Kursa ietvaros būs iespējams iepazīt dažādas, mūsdienās aktuālas tēmas, piemēram, rūdīšanos, biohakinga metodes, aromterapiju, jogu, ajūrvēdas uzturu, makroelementus un to nozīmi ikdienas uzturā u.c.

Kurss norisināsies tiešsaistē (izmantojot platformu Cisco Webex). Nodarbības notiks piektdienu pēcpusdienās no februāra līdz martam. Nodarbības notiks latviešu valodā.

Kursam aicināts pieteikties ikviens interesents – apmācības ir bezmaksas. Ja dalībnieks vēlas saņemt sertifikātu, kas apliecina iegūtās zināšanas, nepieciešams piedalīties vismaz 70% nodarbību (šādā gadījumā dalības maksa būs 50 EUR).Biznesa augstskolas Turība Starptautiskās tūrisma fakultātes studējošajiem šis ir C daļas kurss (4 KP), savukārt, Starptautiskās kosmetoloģijas koledžas studējošajiem – B daļas kurss (2KP). Iegūtos KP var pārskaitīt arī citu augstskolu studiju programmās studējošajiem.

Lai pieteiktos kursam, līdz 4. februārim aicinām rakstīt uz stf@turiba.lv.

Ar detalizētu kursa plānojumu iespējams iepazīties zemāk!

%d