Kanāriju salas un Spānijas viesnīcas aicina praksē studentus un nesenos absolventus

Pakāpeniski atgūstoties no tūrisma krīzes Covid19 dēļ, mūsu ilggadējais sadarbības partneris – Spānijas nacionālā darba apmaiņas programma (S.W.E.P.) meklē praktikantus SPA viesnīcās. Aicina nosūtīt savu CV uz  contact@s-w-e-p.com jeb šeit https://www.s-w-e-p.com/en/internship-in-hospitality-application/. Lai piemeklētu Jums piemērotāko prakses vietu, šīs programmas piedāvājums ir maksas – EUR 90 jāsamaksā piesakoties, un EUR 300 – 400 pēc prakses vietas apstiprināšanas.

Atgādinām arī, ka uzņēmumu vai salonu, kurā praktizēt, variet Eiropas Savienības dalībvalstīs izvēlēties pašas ar saviem spēkiem, neizmantojot starpnieku pakalpojumus.

Piedāvājums attiecas uz esošajiem 2. un 3. kursa studentiem, kā arī uz 2020. gada nesenajiem absolventiem. Erasmus+ stipendija mēnesī ir EUR 770, papildus viesnīcas nodrošina ar dzīvesvietu un ēdināšanu un maksā praktikantiem kabatas naudu no EUR 150 – 250. Minimālais periods praksei – 2 mēneši, maksimālais – 12 mēneši.

Šīs programmas pakalpojumus jau izmantojušas 8 mūsu absolventes, strādājot 5***** viesnīcās Kanāriju salās, Maljorkā un Marbellā https://www.s-w-e-p.com/en/spain-internships-locations/.

Tuvāk interesēties pie Erasmus koordinatores: Marikas Ģedertes, marika@skk.lv

%d bloggers like this: