No mācībām Igaunijā atgriezušās koledžas lektores

Starptautiskās Kosmetoloģijas Koledžas lektores Dana Dimante un Dace Rihtere devās Erasmus+ pieredzes braucienā uz Igauniju, lai apgūtu vācu zīmola BABOR kosmētiku. Kamēr praktiskās lekcijas diemžēl nedrīkst notikt klātienē, mēs cītīgi gatavojamies, lai brīdī, kad varēsim tikties, sniegtu mūsu studentiem kvalitatīvākās un labākās zināšanas, kā arī aktualitātes skaistumkopšanas nozarē!

Kā atzīst Dana “Personālā pilveide Erasmus+ ir veids, kā iegūt jaunas zināšanas un pieredzi, kura saistīta ar starptautisku profesionālisma paaugstināšanu savā darbības sfērā. Ļoti novērtēju iespēju redzēt, kā notiek un apmāca citās Eiropas valstīs. Šajā personālās pilnveides mobilitātes programmā devos uz Igaunijas galvaspilsētu Tallinu. Šajā Covid laikā Tallinā viss bija atvērts, ieskaitot skaistumkopšanas nozari, kuru arī apmeklēju, lai pilveidotu savas zināšanas vācu kompānijas kosmētiskā zīmola BABOR.”

Savukārt Dace dalās ar savu pieredzi: “No profesionālā viedokļa esmu ieguvusi informāciju par izcilu profesionālo zīmolu, tās metodēm un aparātiem, kuras varēšu turpmāk izmantot profesionālajā darbā. Personīgais un arī profesionālais ieguvums bija iespēja uzlabot savas svešvalodas zināšanas.

Izvēlējos piedalīties Erasmus+ pilnveides mobilitātē, jo mūsdienās jebkurā profesijā ir nepieciešams visu laiku mācīties, pilnveidoties, iegūt jaunas zināšanas un pieredzi. Gūtā pieredze ārvalstīs vienmēr ir devusi iespēju attīstīties profesionālajā jomā un paplašinājusi manu redzesloku.”

Vairāk par Erasmus+ dalībnieku mobilitātēm var uzzināt šeit: https://skk.lv/erasmus/pieredzes-stasti/

%d bloggers like this: