Virtuālajā docēšanas mobilitātē Lietuvā piedalās Sergejs Akuličs

Mūsu sadarbības partneris Lietuvā SMK Universitāte no 12. līdz 16. aprīļa līdz rīkoja virtuālo docēšanas nedēļu, kurā piedalījās arī mūsu farmakoloģijas pasniedzējs Sergejs Akuličs ar lekciju “Zāļu blakusparādības, kas ietekmē ādu”. Lekcijā sniegts priekšstats par farmakovigilanci kā zāļu drošuma un iedarbīguma uzraudzības sistēmu, kompetentajām iestādēm un iespējamo zāļu blakusparādību ziņošanas sistēmu.
Īpašs fokuss tika sniegts uz informācijas iegūšanas procesu par zāļu blakusparādībām, reakcijām, kas skar ādu, kā arī riska un ieguvumu līdzsvara izvērtēšanas principiem. Holistiska pieeja un izpratne par vielu drošību un efektivitāte ir neatņemama sastāvdaļa drošiem veselības aprūpes un kosmētiskiem pakalpojumiem.  

Segejs Akuličs ir Starptautiskās kosmetoloģijas koledžas lektors kopš 2009. gada – šobrīd pasniedz farmakoloģiju estētikas kosmetoloģijas un ārstniecības masāžas speciālistiem, iepriekš arī kosmētikas ķīmiju. Ieguvis farmaceitisko grādu Rīgas Stradiņa universitātē. Ikdienā strādā Zāļu valsts aģentūra par ekspertu zāļu izplatīšanas jautājumos.

%d bloggers like this: