Izglītojošā auto – foto ekspedīcija – “Iepazīsti Latviju”.

Priekšā maija brīvdienas un mēs esam sagatavojuši saviem studentiem, pedegogiem un administrācijai pavadīt 4.maiju izzinoši, interesanti, aizraujoši, un kopā ar savu ģimeni. Tam esam  izstrādājuši gatavu maršrutu. Izglītojošā Auto – Foto Ekspedīcija – “Iepazīsti Latviju”. 

Brauciens par godu Latvijas Neatkarības atjaunošanai. Pasākums tiek ieviests, kā tradīcija katru gadu 4. maiju iepazīt caur spēli un azartu, kā arī kādu nelielu Latvijas daļu. 

Ņemot vērā šī brīža situāciju, tas tiek rīkots kā bezkontakta brauciens, viena komanda – viena mājsaimniecība. Līdz ar to iesaistot arī visu ģimeni.

! Brauciena laikā jāmeklē kontrolpunkti interesantās, nezināmās vietās un pie tiem jānofotografējas, kā arī jāveic papilduzdevumi papildpunktu iegūšanai. 

Viens no brauciena uzdevumiem – Par godu baltā galdauta svētkiem tiks ierēķināta 1h piknikam. Tas var būt meža vidū, pie jūras, pļavā vai kādā citā neparastā vietā maršrutā. Iepriekš piedomājot par ideju un noformējumu. 

Un kā tad bez balvām. Plānotas sekojošas nominācijas :

  • 1,2,3. vietu pēc punktu skaita. 
  • Stilīgākai pikniks
  • Interesantāk noformētais komandas auto,
  • Interesantākais komandas stils, 
  • Atrakstīvākā komanda, 
  • Pinterestīgākā bilde.
  • Zaļāk domājošā komanda ( spēles laikā veic, atrāda kādu uzdevumu, kas saistīts ar zaļo domāšanu, ilgtspēju, tīru un zaļu Latviju)
  • Mierinājuma balva komandai, kura savākusi vismazāko punktu skaitu. 

Startēt varēs no jebkuras sev ērtākās vietas laika posmā no 10:00-16:00. Finišs 16.00  jebkurā vietā, kurā tajā brīdī komanda atrodas. Maršrutu un visus uzdevumus katra komanda saņems 4. maija rītā pirms starta. Rezultāti tiks publicēti sestdien, Maršrutam nav konkrēts sākums vai beigas, to var sākt no jebkura sev ērtas vietas un doties maršrutā vai par vienu vai gluži pretējo pusi. Uzdevums šajās 6 h savākt pēc iespējas vairāk kontrolpunktu un izpildīt uzdevumus. 

 PIESAKĀM Komandu https://forms.gle/aVeY6k2iGvkDv63P6  tikai līdz 1. maijam. 

Ja kādi jautājumi vai neskaidrības par braucienu, tārunis: 29266944

%d bloggers like this: