Mūsu sadarbības partneriem pievienojas Tartu veselības aprūpes koledža

2. jūnijā, mūsu docētāju vizītes laikā Tartu, tika parakstīts nu jau 41. starptautiskās sadarbības līgums ar Tartu Veselības aprūpes koledžu, kura īsteno 6 augstākās izglītības programmas (fizioterapija), 5 profesionālās (tostarp, masāža) un 2 maģistra. Koledžā ir aptuveni 1300 studenti un 135 darbinieki.

Jau nākamajā studiju gadā gaidīsim ciemos studentu grupu no Tartu un plānojam arī mūsu studentu atbildes vizīti uz Tartu.

1811. gadā profesors Chr. Fr. Deutsch nodibināja vecmāšu skolu, kas arī šobrīd tiek uzskatīta par pašreizējās koledžas priekšteci.

Aptuveni 200 gadu laikā koledža ir bijusi apvienota ar dažādām skolām, tai ir dažādi nosaukumi (pazīstamākais ir nosaukums Tartu Medicīnas skola / Tartu Meditsiinikool, kā arī nodrošināja izglītību un apmācību dažādās speciālistu jomās un dažādos līmeņos.

Kopš 2005. gada koledža likumīgi darbojas kā profesionālās augstākās izglītības iestāde; šīs izmaiņas bija iespējamas, pateicoties izcilajiem starptautiskās akreditācijas rezultātiem 2004. gadā.

Koledžas mācīšana un studijas tika īstenota dažādās ēkās, bet no 2011. gada koledžai ir sava mācību ēka. Starp citu, 2011. gadā arhitekts Tarmo Piirmets tika apbalvots ar Igaunijas Interjera arhitektu asociācijas gada balvu par koledžas iekšējo dizainu.
%d bloggers like this: