No prakses Nīderlandē atgriezusies mūsu nesenā absolvente

Kamēr Latvijā skaistumkopšanas pakalpojumi klātienē bija aizliegti, mūsu koledžas absolvente Santa uz Nīderlandi devās jau otro reizi, šoreiz jau kā nesenā absolvente. Salons atrodas mazā pilsētā Enschede, kura robežojas ar Vāciju.

Pati Santa atzīst: “Esmu ieguvusi daudz jaunas profesionālas iemaņas Anti Cellulite, Draining, relaxing masāžās ar Babor profesionālas kosmētikas produktiem, skropstu uz uzacu laminēšanu. Kā ari esmu iepazinusies ar jaunām procedūrām kosmetoloģijā, piemēram, kā Sculpt treatment ķermenim. Veicu sejas procedūras ar vaakumu, arī citas procedūras kā mikrodermabrāzija, sejas masāžas un arī Facial Rejunativation Treatment ar skābem. Niderlandē ir absolūti citas kosmetoloģijas tendences salīdzinoši ar Latviju, šeit sievietes pārsvarā taisa ķermeņa procedūras, procedūras ķermeņa ādas uzlabošanai un ādas tvirtumam.”

Kādi ir tavi šī brīža plāni? Kā dalība šajā programmā ir mainījusi Tavu ikdienu šobrīd, kad esi atpakaļ Latvijā? 

“Es esmu veiksmīgi nokārtojusi eksāmenus un jūlijā saņemšu Skaistumkopšanas speciālista kosmetoloģijā diplomu. Mans plāns ir parcelties uz ārzemēm, tur strādāt un turpināt mācīties skaistumkopšanas nozarē.”

Kādus praktiskus padomus Jūs vēlētos sniegt tiem studentiem, kuri apsver iespēju piedalīties Erasmus+ prakses mobilitātē?

“100% braukt un piedalīties Erasmus programā , ka arī  izkāpt no savas ”komforta zonas”. Apzināties, ka Jums palīdzēs, ja būs kādas neskaidrības prakses laikā. Apzināties, ka Jums ir atbalsts no mūsu koledžas un nevajag baidīties.”

%d bloggers like this: