Svinīgā gaisotnē Ziemeļblāzmas pils parkā noslēdzies 25. izlaidums

Piektdien, 9.jūlijā, norisinājās jau 25.Starptautiskās kosmetoloģijas koledžas izlaidums, kurā diplomu saņēma 66 absolventi, no tiem 14 masieri un 52 jaunie skaistumkopšanas speciālisti kosmetoloģijā.

Neskatoties uz diezgan lielo karstumu un citiem epidemioloģiskajiem ierobežojumiem, šogad formāts bija neierasts un citādāks arī mums. Absolventi tika sadalīti pa nelielām grupiņām pa 4-6 cilvēkiem, kurus koledža apsveica individuāli ik pa 15 minūtēm, lai arī tuvinieki un draugi varētu piedalīties tik nozīmīgā notikumā.

Marika Ģederte, valdes priekšsēdētāja: “Mīļie absolventi, sirsnīgi sveicu Jūs mūsu koledžas 25.izlaidumā, izlaidumā, kurš šodien iekrīt tik pasakainā un karstā dienā! Diplomi beidzot ir saņemti, svinīgā daļa ir gandrīz noslēgusies. Emocionālais satraukums, cerams, ir aiz muguras. Jā, jā, un tieši tā izskatās laimīgi cilvēki! Un šķiet, ka beidzot tas ir viss. Bet nekas nav beidzies – īstā dzīve tikai tagad sāksies. Visu turpmāko dzīvi jūs saskarsieties ar iespēju parādīt savas prasmes vienalga, kur jūs atrastos un lai ko arī darītu. 

Lai kļūtu par to, kas Jūs esiet šodien, es vēlos pateikties arī jūsu tuviniekiem un draugiem, kuri ir ar jums šajā brīdī, un arī visam koledžas personālam un pasniedzējiem, kuri savas zināšanas ir nodevuši jums, atbalstījuši, iedvesmojuši jūs jaunu mērķu sasniegšanai. Ar šo vēlos pateikt paldies, ka izvēlējāties mūsu koledžu, paldies par uzticību un jūsu izturību. 

Kā ceļamaizi nākotnē gribēju jums novēlēt: “Neapstājaties pie sasniegtā. Turpiniet mācīties katru dienu un gūt jaunas zināšanas un prasmes. Veiksmi Jums nākotnē un lai katra diena sniedz jaunus un patīkamus izaicinājumus un pārsteigumus.”

Raita Rudovica (tālr. 29424600) izlaiduma bildes ir šeit: https://photos.app.goo.gl/BofeiCAX9aJZHERZ8

Lai brīnišķīga un izdevusies vasara!

%d bloggers like this: