Tiek noslēgts sadarbības un prakses līgums ar BeautySPA Baltic

Kvalitāte mūsu koledžā ir viena no galvenajām vērtībām un meklējam partnerus, kuriem arī ir svarīga ilgtspēja, kvalitāte, inovācijas un profesionalitāte. Ar šī gada jauno studiju gadu esam uzsākuši jaunu sadarbību ar vācu kosmētikas zīmolu Babor, tā ekskluzīvo izplatītāju Igaunijā un Latvijā BeautySPA Baltic. Svinīgos apstākļos, ar tās direktori Eveline Ainomae no Igaunijas, tika parakstīts sadarbības līgums par praksi, pieredzes apmaiņu un kopīgiem nākotnes projektiem.

BABOR ir vadošais starptautiskais profesionālās kosmētikas zīmols un joprojām ir ģimenes uzņēmums. Uzņēmuma augšgalā ir īpašnieku ģimenes trešajā paaudze, kuras korporatīvās filozofijas sastāvdaļa ir ilgtspējība. Tās zaļajā programmā ir trīs galvenās tēmas: CO2, iepakojums un sastāvdaļas.

Lai apmierinātu klientu prasības, BABOR paļaujas uz vairāk nekā 60 gadu pieredzi ādas kopšanā Vācijā: visa izstrāde un ražošana notiek tikai uzņēmuma galvenajā mītnē Āhenē. Tāpēc katrs produkts, sākot no idejas līdz gatavam produktam, ir kvalitātes solījums un apzīmē zinātni, precizitāti un efektu. Un tieši tas arī mūsu koledžai ir svarīgs.

Pateicamies BeautySPA Baltic par dāvināto ādas diagnostikas iekārtu, kura ļoti mums noderēs studiju procesā.

%d