Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža uzsāk pedagogu līderības un mācīšanas metožu kursus

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža, sadarbībā ar Learn & Lead inovācijas centru (Slovākija), uzsāk inovatīvu un revolucionāru koncepciju par mācīšanos un mācīšanu Latvijā.

Kas ir Learn & Lead?

Learn & Lead ir radījis ģeniālu pieeju, lai attīstītu indivīdu prasmes un palīdzētu viņiem izcelties savā jomā. L&L ir ļoti ievērojams nosaukums, kad runa ir par novatoriskām un interaktīvām mācīšanās metodēm un prasmju pilnveidošanu. L&L rūpējas par līdzekļiem un zināšanām, kas ir būtiskas, lai būtu efektīvs vadītājs, treneris, skolotājs vai menedžeris. L&L sistēma ir izstrādāta, lai atbalstītu mūžizglītības procesu, ļaujot indivīdiem pastāvīgi uzlabot savas zināšanas un personīgo izaugsmi, lai stātos pretī izaicinājumiem.

Sinerģisks rezultāts

Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža uzskata, ka sinerģiskā vērtība, ko rada sadarbība ar Learn & Lead, sniegs Latvijas auditorijai milzīgu labumu ar īpaši izstrādātajiem kursiem un apmācībām. Piedāvātie kursi ir elastīgi, ļaujot ikvienam viegli piedalīties un gūt labumu no tiem. Daži no sākotnēji piedāvātajiem kursiem ir:

1. Learn & Lead: 9 gudra cilvēka principi

2. Learn & Lead: uz izglītojamo vērsta pieeja

3. Learn & Lead: jaunās vadības pamati

4. Learn & Lead: CLIL metodes pielietošana

5. Learn & Lead: Komunikācijas pamati komandā

Visus mūsu kursus nodrošina pieredzējuši profesionāļi un sertificēti pasniedzēji no Learn and Lead. Lai uzzinātu vairāk par kursiem vai rezervētu tos, apmeklējiet mūsu vietni, noklikšķinot uz zemāk saites.

Pirmie kursi norisināsies jau septembrī.

%d bloggers like this: