Marika Ģederte kļūst par sākotnējās valdes eksperti Polijas universitāšu akreditācijas asociācijā

Nepārtraukti pilnveidoties un pieņemt jaunus izaicinājumus, ir viena no koledžas valdes priekšsēdētājas personīgajām misijām. Un tas ir ļoti svarīgi pie koledžas nepārtrauktas attīstības.

Marika Ģederte, kā Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas pārstāve, ir kļuvusi par sākotnējās valdes eksperti Polijas universitāšu akreditācijas asociācijā AQACUS. Asociāciju koordinē Erasmus konsorcijas, kurš sastāv no 5 universitātēm Polijā – University of Social Sciences in Lublin, Jagiellonian College in Torun, Powislanski University in Kwidzyn, University of Health and Engineering in Warsaw, University of Health in Gdansk un Swietokrzyski College in Kielce.

Asociācijas AQACUS misija ir izveidot augstāko izglītības iestāžu asociāciju, kura mācās viena no otras, pārņemot labo praksi, dalās informācijā par studiju programmām, novērtē viena otru, paturot prātā, ka no citiem saņemtais kvalitātes sertifikāts ir saistīts ar viņu apņemšanos un profesionalitāti, vienlaikus novērtējot arī citus.

Iegūtā pieredze noderēs ne tikai augstskolu programmu salīdzināšanai, bet arī jaunas bakalaura un maģistra programmas izstrādei skaistumkopšanā un dubultā studiju diploma nodrošināšanai nākotnē. Un tas ir arī viens no Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas stratēģiskajiem mērķiem.

%d bloggers like this: