Pie mums jauno studiju gadu uzsāks arī Erasmus+ studentes no Grieķijas un Lietuvas

Erasmus+ studiju mobilitātes ietvaros katru gadu pie mums brauc studenti no dažādām valstīm. Šogad studijas kopā ar 2019. gada grupām uzsāks divas studentes – Kamila no Lietuvas (SMK sociālo zinātņu universitātes) un Vasiliki jeb Vicky no Grieķijas (West Attica Universitāte).

Vicky studē biomedicīnas zinātnes fakultātē estētiskās kosmetoloģijas novirzienu un viņa ir pēdējā kursa studente. Vicky savu brīvo laiku pavada ar draugiem un savu suni, viņai interesē dejošana, ceļošana un grāmatu lasīšana. Viņa izvēlējās pie mums pavadīt semestri, lai uzzinātu, kā mācās citur, iemācītos dažādību, tehnikas un citas skaistumkopšanas metodes. Viņa pati uzskata, ka tā ir milzīga iespēja viņai pašai doties Erasmus+ mobilitātē uz citu valsti.

Kamila ir no Lietuvas, 2.kursa studente SMK Universitātes estētiskās kosmetoloģijas bakalaura programmā. Kamilai ļoti patīk make up procedūras. Kamila nodarbojas ar zirgu jāšanu. Ļoti cer uzlabot savas angļu valodas zināšanas, iepazīties ar kaimiņvalsts studentiem un pedagogiem, uzzināt vairāk par kosmetoloģiju un piedalīties praktiskajās nodarbībās. Viņa ļoti cer atgriezties Lietuvā kā “labāka pašas versija”. Interesanti, ka Kamila esot saderējusi ar draugiem, ka izturēs semestri citā valstī.

Atbalstīsim, palīdzēsim integrēties, iedvesmosim apmaiņas studentes un parādīsim pašu labāko no Latvijas.

%d bloggers like this: