Jaunais studiju gads ir uzsācies ar mācību salona izveidi Rīgas centrā

Šis mācību gads ir uzsācies ar daudzām jaukām aktivitātēm un iniciatīvām. Mūsu koledžai vienmēr ir bijis svarīgi attīstīties un sasniegt jaunas virsotnes un mācīties no labākajiem.

Priecājamies arī paziņot, ka Starptautiskajai Kosmetoloģijas koledžai nu ir savs mācību un prakses salons ārstniecības iestādē, kurā šobrīd notiek sagatavošanas un iekārtošanās darbi. Plānojam savu darbību salonā uzsākt 27.septembrī. Tā ir jauna un moderna vieta, kurā studenti varēs praktizēt ādas kopšanas procedūras, pieņemt klientus un attīstīt iemaņas kosmētikas tirdzniecībā.

Priecājamies arī par jauno studentu skaitu koledžā. Studiju gadu Starptautiskajā Kosmetoloģijas koledžā ir uzsākuši 80 studenti dienas, vakara un brīvdienu grupās, tostarp, ir pievienojušās uz vienu semestri arī divas Erasmus + studentes no Lietuvas un Grieķijas. Vēlmi studēt šogad gan bija pauduši 96 studenti, tikpat daudz, cik pērn, un iestājušies pērn bija 82 studenti, šogad – 80.

Augusta beigās esam kļuvuši arī par Learn & Lead inovācijas centra (Slovākija) oficiālajiem pārstāvjiem Latvijā, uz uzsāksim inovatīvu un revolucionāru koncepciju par mācīšanos un mācīšanu Latvijā. Nākotnē strādāsim pie jauno pedagogu sagatavošanas un to izcilības.

Mūs iedvesmo mūsu studenti un vēlreiz paldies katram no Jums, ka izvēlējāties mūsu koledžu!

%d bloggers like this: