Lektore Dita Bērziņa dalās ar savu pieredzi masāžas skolā Igaunijā

“Mobilitātē uz Estonian massage an therapy school devos, lai dalītos savās zināšanās un profesionālajā pieredzē Limfodrenāžas un pretcelulīta masāžas tehnikās ar skolas studentiem un citiem interesentiem.

Darbā ar studentiem varēju salīdzināt un novērtēt kopīgo un atšķirīgo praktisko nodarbību darba organizācijā. Studenti bija ļoti motivēti iegūt jaunas zināšanas un prasmes, bija daudz jautājumu un tas raisa pozitīvas emocijas.

Guvu pozitīvu atgriezenisko saiti par savu darbu un mācību metožu izvēli un pielietošanu.

Iepazinos ar masāžas skolas piedāvātajiem kursiem, daudzi no tiem ir krievu valodā, kas dod iespēju arī mūsu studentiem un pasniedzējiem doties pie viņiem un apgūt kādas jaunas masāžas tehnikas.

Šī mobilitāte, kas ir tepat kaimiņvalstī ar līdzīgu epidēmisko situāciju kā pie mums, deva iespēju salīdzināt kā igauņi nodrošina epidemioloģiski drošu mācību procesu un kā veido savu ikdienas dzīvi šajos apstākļos”, tā par savu pieredzi Igaunijā dalās Dita.

“Mobilitātes laikā arī apmeklēju Babor beauty and SPA, kur iepazinos ar Babor ražoto kosmētikas līniju ķermeņa procedūrām un kopšanai. Praktiski apguvu pretcelulīta un apjomu mazinošas procedūras izpildi un izmantotos produktus. Pārrunājām kādus kosmētiskos produktus un informatīvos materiālus un video varētu izmantot SKK studentu apmācībā, kā pandēmijas apstākļos var ērti izmantot apmācības video.

Jauniegūtās zināšanas varēšu pielietot ne tikai darbā koledžā, bet arī savā praksē.

Mobilitātes laikā secināju, ka izkāpšana no savas komforta zonas liek saspringt. Lasīt lekcijas un vadīt praktiskās nodarbības citā valstī un ne savā dzimtajā valodā ir izaicinājums, bet tā var iepazīt citas mentalitātes, citu tautību mācīšanās paradumus.”

%d bloggers like this: